Сервісний центр Ariston в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту техніки Ariston у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 250 грн.
Виконуємо ремонт техніки Ariston будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час лагодження техніки Ariston становить від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт техніки Ariston, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Яку Ariston Hotpoint техніку ремонтуємо?

«Технарі» - найбільша в Україні мультибрендова національна мережа сервісних центрів, пропонує негарантійний ремонт техніки Ariston у Києві. Ми успішно справляємося з поломками кавоварок і мікрохвильовок, що випускаються під брендом Hotpoint. Уточнити деталі щодо майбутнього ремонту конкретної моделі побутової техніки завжди можна за телефонами гарячої лінії, за допомогою заявки на безкоштовну консультацію, в чаті сайту найкращого сервісного центру по ремонту Ariston у Києві, в «Технарі». 

Як відбувається ремонт побутової техніки Ariston?

Багаторічний досвід роботи на ринку ремонтних послуг дозволяє нам надавати сервіс дійсно високого рівня. На сьогоднішній день всі майстерні «Технарі» оснащені новітнім сучасним обладнанням для діагностики і усунення неполадок. Крім того, ми зібрали колектив досвідчених професіоналів з технічною освітою, сертифікатами, що підтверджують їх високу кваліфікацію. 

З будь-якою несправністю наші фахівці справляться максимально швидко. У сервісних центрах «Технарі» гарантійний строк на послуги та комплектуючі, встановлені в процесі ремонту, становить не менше 6 місяців. Переконайтеся на власному досвіді в тому, що ми дбаємо про кожного клієнта, пропонуючи не тільки найширший спектр послуг, але і несемо повну відповідальність за свою роботу. Приносьте пристрою Ariston у «Технарі» у Києві, і ми зробимо все, щоб Ваша побутова техніка прослужила вірою і правдою довгі роки!

Алгоритм ремонту побутової техніки Ariston Hotpoint в сервісному центрі «Технарі».

Більше 10 років ми дотримуємося певного алгоритму виконання ремонту. Так, першим етапом роботи наших фахівців завжди є безкоштовна діагностика. Саме вона дозволяє виявити не тільки очевидні дефекти, але і приховані поломки техніки, встановити приблизну вартість і позначити терміни відновлення пристрою. Всі нюанси в обов'язковому порядку Ви обговоріть зі своїм персональним менеджером, який закріплюється в мережі «Технарі» за кожним замовленням, щоб тримати клієнта в курсі всіх етапів роботи. Найчастіше ремонт побутової техніки Ariston у сервісному центрі «Технарі» займає від 45 хвилин до 5 днів в залежності від складності і характеру несправності.

Як нас знайти?

Ми дбаємо про те, щоб наш сервіс був доступний як можна більш широкому числа споживачів ремонтних послуг. Тому в кожному районі Києва біля метро відкриті пункти прийому мережі «Технарі». Залиште заявку на сайті або зв'яжіться з менеджерами – консультантами нашого колл – центру, щоб дізнатися зручний маршрут і графік роботи найближчої майстерні.

Довіряючи фахівцям мережі «Технарі» у Києві, Ви отримуєте швидкий і якісний ремонт техніки Ariston, доступні ціни та довгострокову гарантію. Ми обов'язково продовжимо термін служби вашого пристрою! Чекаємо Вас в сервісному центрі «Технарі»! 

Вас також може зацікавити