Ремонт мікрохвильовок Ariston в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту мікрохвильовок Ariston у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт мікрохвильовок Ariston будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту мікрохвильовок Ariston складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт мікрохвильовок Ariston, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Інженери найбільшої мультибрендовой національної мережі сервісних центрів «Технарі» здійснюють якісний негарантійний ремонт і обслуговування мікрохвильових печей Ariston (Арістон) в Києві. Більше 10 пунктів прийому техніки відкриті поруч з метро в кожному районі міста. Залежно від складності і характеру поломки, наявності запчастин, ремонт може зайняти від 45 хвилин до 5 днів. 

Звертайтеся в кращий сервісний центр «Технарі», якщо:

  • Мікрохвильовка перестала включатися. У максимально короткий термін наші майстри на професійному обладнанні проведуть безкоштовну діагностику і усунуть всі поломки.
  • Під час роботи мікрохвильовка Ariston іскрить. Найбільш частою причиною такої несправності є пошкодження мережевого шнура, перегорання запобіжника або вихід з ладу плати управління. Висококваліфіковані досвідчені майстри нашого центру успішно вирішують ці проблеми.
  • Мікрохвильовка не реагує на натиснення кнопок. Заміна сенсорної панелі пристрою вирішить дану проблему.
  • Мікрохвильова піч не нагріває продукти. Найчастіше до цього призводить поломка магнетрона, який замінять наші інженери.
  • Перестала крутитися тарілка мікрохвильовки Ariston. Швидше за все, знадобиться заміна двигуна тарілки.

Всі, хто довірить свою техніку сервісного центру по ремонту мікрохвильовок Ariston «Технарі», отримають висококласний сервіс та ряд переваг 

У нашій мережі діагностика пристрою безкоштовна. Необхідне професійне устаткування дозволяє швидко і точно виявити всі приховані несправності і усунути їх. Наша команда – це сертифіковані інженери з профільною освітою, досвідом роботи і необхідною кваліфікацією. 

Ми завжди відповідаємо за свою роботу. Тому надаємо гарантію 6 місяців на всі послуги сервісного центру «Технарі». Якщо протягом півроку мікрохвильовка Ariston вийде з ладу не з вини користувача, ми полагодимо її повторно безкоштовно або повернемо в повному обсязі кошти, які були витрачені на ремонт в нашій мережі. У нас ви можете оплатити послуги частинами, у рамках кредиту. А також ми приймаємо готівку, банківські перекази і карти. Пункти прийому техніки обладнані терміналами для зручності клієнтів. 

Будь-які питання щодо ремонту мікрохвильовок Ariston можна задати за телефонами гарячої лінії: (044) 3-909-909, (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909, 0-800-300-909. Також наші менеджери доступні в онлайн чаті, в пошті retail@technari.com.ua і соцмережах. Чекаємо вас в «Технарях»!

Вас також може зацікавити