Ремонт навушників Apple Earpods в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту Apple Earpods в Україні. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень

Вартість ремонту від 300 грн.
Виконуємо ремонт Apple Earpods, будь-якої складності, пропонуємо безпроцентну розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 2 днів
Час лагодження Apple Earpods становить від 2 до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 3 місяці
Надаємо гарантію 3 місяці на ремонт Apple Earpods, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
4 отзыв Загальний рейтинг:
(4 )
4 відгуки 4 4.5
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт навушників Apple Earpods в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт навушників Apple Earpods в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт навушників Apple Earpods в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт навушників Apple Earpods в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Ви щасливий власник навушників Apple Earpods, але через деякий час помітили, що вони почали погано грати? Або, може, у вас обірвався кабель? Не хвилюйтеся, вам не доведеться купувати нові аксесуари, ціни на які вельми «кусаються». Дешевше буде провести якісний ремонт. Зверніть увагу, що самостійно проводити будь-які маніпуляції з навушниками не рекомендовано, адже ви можете тільки погіршити їх стан. Обов'язково зверніться до професіонала. Тільки майстер може швидко провести діагностику, встановити причину поломки і зробити все можливе, щоб ваші аксесуари знову працювали.

Основні види несправностей Apple Earpods

Якщо говорити про найпоширенішу роботу з навушниками від компанії Apple, то тут варто згадати:

  • заміна штекера (джека)

Якщо ви щодня слухаєте музику за допомогою своїх навушників, тоді рано чи пізно у вас виникне проблема з штекером або джеком. На перший погляд може здатися, що процедура заміни цього елемента досить проста, але це не зовсім так. Якщо спайка буде ненадійною, то це може призвести до повторного появи проблеми.

Мережа сервісних центрів «Технарі» та їх переваги

Як ми вже говорили вище, щоб не нашкодити своїм навушникам Apple Earpods ще більше, потрібно, щоб їх ремонтом займався професіонал. Мережа сервісних центрів «Технарі» Києві поверне первинну якість ваших аксесуарів. Скільки коштує виправлення всіх несправностей? З нами вам не доведеться витрачати на ремонт занадто багато грошей (від 150 грн. у залежно від серйозності поломки). Крім того, ми відрізняємося від своїх конкурентів такими перевагами:

  • наші сервісні центри розміщуються в всіх густонаселених районах Києва (всього їх більше десяти);
  • можливість оплати ремонту готівкою або банківською картою;
  • додаткова послуга розстрочки платежу при необхідності;
  • безкоштовна діагностика;
  • повноцінна консультація після ремонту;
  • шестимісячна гарантія;
  • можливість відслідковувати статус ремонту на сайті онлайн.

Ваші Apple Earpods потребують ремонті? Не тягніть   швидше звертайтеся в «Технарі»!

Вас також може зацікавити