Ремонт планшетів Acer в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту планшетів Acer у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 200 грн.
Виконуємо ремонт планшетів  Acer будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту планшета Acer складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт планшета Acer, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт планшетів Acer в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт планшетів Acer в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт планшетів Acer в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт планшетів Acer в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт планшетів Acer в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт планшетів Acer в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт планшетів Acer в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Планшети Acer вибирають люди з яскравою життєвою позицією, які воліють не прив'язуватися до одного місця, а працювати, відпочивати і бути на зв'язку скрізь, де б вони не знаходилися. Як правило, тайванська компанія-виробник не підводить своїх шанувальників – її продукцію відрізняє міцність, висока продуктивність, хороша швидкість і зручність. Техніка Асер практично не ламається, якщо ж це відбувається, то з однієї причини – елементарне нехтування правилами користування. Найбільша в Києві мережа з ремонту планшетів Acer «Технарі» усуває ці помилки, котрий рік поспіль надаючи клієнтам свої висококласні послуги.

Чим вам буде вигідний ремонт планшетів Acer в «Технарях»

Як вже було сказано, ми кілька років займаємося наданням такого роду послуг. За цей час було полагоджено сотні планшетів Acer(iconia, tab, Acer a701 та ін.). Тисячі клієнтів не тільки з Києва, але з усієї країни залишилися задоволені високою якістю ремонту планшетів Acer, який дозволив заощадити велику кількість грошей на купівлю нової техніки. Очевидно, ці кошти, спрямовані в більш цікаве русло, принесли їм більше користі.

Чому ремонт планшетів Acer потрібно робити в «Технарях»

Ось вам кілька безпрецедентних фактів, якими ми пишаємося і заради яких щодня йдемо на роботу. Судіть самі.

  • у Києві під торговою маркою «Технарі» працюю більше 10 сервісних центрів. Таких показників ми домагалися кілька років. Не збираємося зупинятися і зараз - кількість відкритих майстернях з ремонту планшетів Acer, так само як і кількість вдячних клієнтів, постійно зростає.
  • гарантія на лагодження планшетів Acer - 6 місяців. Це в 2-3 рази більше, ніж в іншому сервісному центрі по ремонту планшетників Acer. Більшість з них взагалі не дають ніякої гарантії! Ми ж користуємося тільки новими і якісними запасними частинами (на них виробник дає гарантію на 1 рік і більше), тому впевнені в якості надаваних послуг.
  • можливість оплатити готівкою, карткою (в кожній майстерні є термінал), і переказом на банківський рахунок. Розплачуйтеся в розстрочку! І це можна в «Технарях». Платіть за ремонт планшетів Acer непомітно, кілька «підходів».
  • кращий в Києві сервіс. Безкоштовна діагностика, детальна (також безкоштовна) консультація, глибокий комплекснийремонт планшетів Acer - все це ви отримаєте у нас.

Приносьте техніку і економте на покупці нової! Будь-який наш сервісний центр по ремонту планшетів Acer знаходиться біля метро.

Вас також може зацікавити