Ремонт телефонів Acer в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 350 грн
Виконуємо ремонт телефону Acer будь-якої складності
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки

Смартфони Acer, що випускаються тайванською компанією, лідером по виробництву комп'ютерної техніки і електроніки, користуються попитом у покупців, що вибирають функціональні і надійні пристрої. 

Які моделі смартфонів Acer потрапляють в сервіс?

Фахівці нашого сервісного центру рідко стикаються з несправностями телефонів цього бренду. І причинами поломок найчастіше є порушення правил експлуатації, механічний вплив на техніку. Наші досвідчені сертифіковані фахівці з профільною освітою і високою кваліфікацією успішно усувають неполадки таких моделей смартфонів Acer:

 • Liquid Gallant Duo E350
 • E380 Liquid E3 DualSim
 • V370 Liquid E2 Duo
 • і багатьох інших моделей

У випадку несправностей не поспішайте купувати новий гаджет. Якісний негарантійний ремонт смартфонів Acer в Києві здійснюють майстри великої мультибрендовой національної мережі «Технарі»

Скористайтеся послугами професіоналів своєї справи!

Довіряючи пристрій краще сервісного центру по ремонту смартфонів Acer в Києві, ви отримуєте ряд незаперечних переваг:

 • Ми постійно розширюємо спектр послуг, вдосконалюємо свій сервіс, щоб надавати професійну допомогу в максимально стислі терміни навіть у найскладніших випадках. 
 • При цьому ми несемо повну відповідальність за свою роботу, надаючи гарантію 6 місяців! Якщо протягом півроку смартфон Acer вийде з ладу не з вини користувача, ми повторно відновимо його безкоштовно або повернемо гроші замовника. 
 • На запасні частини і деталі, використані під час ремонту, діє гарантія виробника.
 • Повна комплексна діагностика неполадок в нашій мережі безкоштовна. 
 • Персональний менеджер, узгоджує з клієнтом обсяги, вартість робіт до їх початку. 
 • Ми обладнали цеху майстерень мережі «Технарі» сучасним і надійним інструментарієм, паяльною та діагностичною апаратурою. 
 • Ви можете оплатити наші послуги готівкою, банківським переказом або картою. Для цього всі сервісні центри «Технарі» у Києві обладнані терміналами. Також в нашій мережі доступна вигідна розстрочка.

Терміновий ремонт Acer в Києві

Якщо несправність легко долається і очевидна, полагодити техніку можна всього за 45 хвилин. У ситуації, коли необхідний комплексний ремонт часу знадобиться більше - до 5 днів. Після усунення несправностей гаджет в обов'язковому порядку ретельно тестується на всіх режимах роботи. 

Скористайтеся послугами наших майстрів, і ми зробимо все, щоб продовжити життя смартфона Acer! Якісний ремонт доступний кожному в мережі «Технарі»!

Вас також може зацікавити