Збережемо природу!

Національна мережа сервісних центрів «Технарі» приєднується до ініціативи по захисту навколишнього середовища. Тепер ви можете не тільки отримати якісний сервіс і надійний ремонт, а й приэднатися до зростаючої кількості ECO-свідомих жителів планети. Як ви знаєте, відпрацьовані батарейки ні в якому разі не можна викидати з побутовими відходами. Не менш важливим, є утилізація використаних акумуляторів з вашої техніки, такої як:

-ноутбуки

-смартфони, мобільні телефони, радіотелефони

-планшети і електронні книги

-джерела безперебійного живлення

-Всілякі іграшки з автономним живленням: БПЛА, моделі радіокерованих автомобілів, іграшкові літаючі апарати.

Як правило після заміни акумулятору в своєму пристрої більшість з вас не замислюються над тим, яка доля заміненої деталі. Ми подбаємо про те, щоб акумулятор був утилізований правильно. У даній ініціативі нашими партнерами є громадська організація "Україна без сміття".

Ми сподіваємося, що ви розділите турботу про навколишнє середовище разом з нами і довірите ремонт ваших пристроїв, які, в тому числі, вимагають заміни акумуляторів, компанії, яка дбає про майбутнє. Давайте збережемо природу і попередимо забруднення ґрунту, води і повітря разом! Приєднуйтесь! У кожному з наших сервісних центрів ви знайдете пункт збору відпрацьованих акумуляторів та батарейок.

Телефонуйте:

+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
Всі контакти

Графік роботи:
ПН-ПТ: з 11:00 до 17:00
СБ: вихідний
НД: вихідний
Знайти найближчий сервісний центр на карті
Кур'єрська доставка
Скидка -10 ТВ
Ремонт телевізорів
Відновлення інформації
0 1 2 3 4 5