Ремонт прасок Siemens в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо ремонт прасок Siemens будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту становить від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Електропраски випускаються декількох видів: з терморегулятором, з парозволожувачем і терморегулятором, з розбризкувачем, парозволожувачем і терморегулятором. Якщо трапилася проблема, при якій необхідно розібрати пристрій, замінити шнур, електричні плати та виконати інші складні операції, необхідно звернутися в спеціалізовану майстерню. Якісний негарантійний ремонт прасок Siemens в Києві здійснюють інженери сервісного центру «Технарі».

Типові поломки праски Siemens, які легко усувають наші фахівці:

  • Вапняний наліт. Накип, що утворюється під час використання пристрою, забиває канали для виходу пари. Це призводить до перегріву температурних датчиків, зниження інтенсивності пари і продуктивності роботи нагрівальних елементів. Майстри великої мультибрендовой національної мережі «Технарі» у Києві почистять утворенню накипу і вапняного нальоту, а також усунуть поломки, які були ними викликані.
  • Пошкодження проводів, шнурів живлення праски Siemens. Оптимальна довжина проводу пристрою – 1,5 метра. Якщо шнур занадто короткий, то постійне натяг може стати причиною його пошкодження. Якщо ж він дуже довгий, то в місцях вигинів можуть відбутися розриви. У цьому випадку провід необхідно замінити, що і зроблять наші фахівці.
  • Поломка регулятора температури призводить до того, що пристрій не нагрівається. Інженери найкращого сервісного центру по ремонту прасок Siemens «Технарі» у Києві замінять регулятор в максимально стислі терміни.
  • Перегоріла сигнальна лампа праски. На ручці пристрою поряд зі шкалою режимів знаходиться лампа – індикатор, що вимикаються, коли температура досягає заданої. Якщо лампа перегоріла, наші досвідчені майстри замінять її.
  • Вийшов з ладу тен праски Siemens . Часто ремонтувати пристрій в такій ситуації недоцільно, оскільки не у всіх моделях можна отримати нагрівальний елемент.

Не намагайтеся полагодити праску Siemens своїми руками. Ми регулярно стикаємося з проблемами, які виникли в результаті такого втручання. Приносьте пристрій у «Технарі» у Києві!

Переваги ремонту техніки Siemens в СЦ "Технарі"

Майстерні мережі «Технарі» розташовані у всіх районах міста недалеко від метро. Після комплексної безкоштовної діагностики персональний менеджер узгоджує з замовником терміни і вартість ремонту. Фахівці нашого центру мають багаторічний досвід роботи і високу кваліфікацію, підтверджену сертифікатами. Вони впораються з поломками будь-якої складності, в їх розпорядженні все необхідне обладнання для діагностики і ремонту, інструментарій та фірмові запчастини, на які діє гарантія виробника.

Після усунення поломок техніка ретельно тестується. Ми впевнені в якості своєї роботи, тому гарантійний термін в сервісних центрах «Технарі» складає 6 місяців. Ми повторно безкоштовно полагодимо праска  Siemens, якщо він зламається не з вини користувача протягом півроку після ремонту в нашій мережі.

Для зручності клієнтів ми встановили банківські термінали у всіх пунктах прийому техніки. Також приймаємо оплату будь-яким зручним способом і частинами в рамках розстрочки. Довіряйте професіоналам! Якісний і швидкий ремонт прасок Siemens доступний кожному клієнту в сервісному Центрі «Технарі» у Києві. Ми чекаємо на вас!

Вас також може зацікавити