Сервісний центр Nokia в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту смартфонів Nokia у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт смартфонів Nokia будь-якої складності

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту смартфону Nokia від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт смартфона Nokia, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Сервісний центр Nokia в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Сервісний центр Nokia в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Сервісний центр Nokia в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Сервісний центр Nokia в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Сервісний центр Nokia в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Сервісний центр Nokia в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Сервісний центр Nokia в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Телефони Nokia – шедевральний витвір фінської транснаціональної компанії, яка завоювала, і тепер не відпускає, довіру багатьох шанувальників своєї продукції. Їй вдалося красиво увійти не тільки в серця своїх шанувальників, але й на ринок – все перше десятиліття 2000-х років Nokia володіла 20% ринку мобільних телефонів. Її продукт – мобільний телефон Nokia 1100 побив усі рекорди з продажу: всього було продано 200 млн таких моделей. Сьогодні фахівці найбільшої в Києві мережі сервісних центрів з ремонту Nokia лагодять несправні пристрої, які вийшли з ладу з вини власників, але аж ніяк не з-за заводського браку.

Відмінний ремонт телефонів Nokia в «Технарях»

Нема чого шукати найкращий сервісний центр по ремонту телефонів Nokia, ви його вже знайшли. Тому пропонуємо приєднатися до тисяч щасливих користувачів, які після свого звернення до нас отримали справну техніку і відкинули геть намір купувати нову. У наш нестабільний час це – найкраще, що можна зробити. «Технарі» в Києві здійснюють ремонт телефонів Nokia Lumia 520, Lumia 800, Lumia 8800. Ми ремонтуємо і інші моделі телефонів Nokia Lumia, і з не меншим успіхом! Кількість зекономлених нами користувальницьких грошей зростає, як на дріжджах!

Найкращий ремонт Nokia в Києві з гарантією

Найбільша столична мережа сервісних центрів, в яких роблять ремонт телефонів Nokia, налічує більше 10 майстерень, і це є нашим першим козирем.

Ми даємо розстрочку на ремонт телефонів Nokia, і це – друга перевага. Платіть частинами, не переплачуючи і не відчуваючи вагомих розтрат!

Наші клієнти не витрачають великі купюри на ремонт телефонів Nokia – вони можуть розплатитися карткою, адже в кожному сервісному центрі стоїть банківський термінал.

На відремонтовану техніку ми поширюємо 6 місяців гарантії. Ремонту телефонів Nokia це також стосується! Гарантія на комплектуючи деталі від виробників складає від 1 року.

Ремонт телефонів Nokia терміново. Якщо вашого телефону торкнулася поверхнева проблема – ремонт телефонів Nokia може зайняти 40 хвилин. Він відбудеться у вашій присутності! Доведеться почекати (дуже рідко) більше 5 днів, якщо телефону буде потрібен комплексний підхід – глибока діагностика, складний ремонт і післяремонтна перевірка.

Вирішіть всі питання, пов'язані з поломкою телефону, принісши його в наш сервісний центр. Ремонт телефонів Nokia станеться максимально швидко та приємно!