Ремонт телефонів Maxvi в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту телефонів Maxvi Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 150 грн
Також виконуємо гарантійний ремонт телефонів Maxvi 
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту телефону Maxvi складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт телефонів Maxvi, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


B - серія

Прості у використанні телефони, розроблені спеціально для літніх людей. Максимально зручні і надійні. Моделі В2 і В3 оснащені кнопкою виклику допомоги “SOS”, яка допоможе в екстрених ситуаціях.

C - серія

Серія низького цінового сегменту. Основна перевага даної лінійки - доступна ціна, завдяки якій широке коло споживачів може дозволити собі придбати моделі даної серії. Широкий модельний ряд лінійки володіє класичним дизайном і зручним інтерфейсом.

E - серія

Лінійка телефонів, виконаних у форм-факторі «розкладачка», який полюбила прекрасна половина людства. Компактні засоби спілкування, оснащене сучасним функціоналом.

J - серія

Стильні та забавні кнопкові телефони, розроблені спеціально для дітей. Незвичайний дизайн і веселі мелодії змусять посміхнутися будь-яку дитину.

K - серія

Лінійка мобільних телефонів поєднує флагманські характеристики в металевому обрамленні. Мобільні пристрої на всі випадки життя.

M - серія

Стильний і елегантний дизайн в поєднанні з відмінним мультимедійним функціоналом. Оригінальні колірні рішення моделей даної серії - для яскравих людей.

P - серія

Серія мобільних телефонів, орієнтованих на використання як аудіоплеєра завдяки потужному динаміку, що дозволяє відтворювати об'ємний 3D-звук. Ємний акумулятор дозволяє слухати улюблену музику до 24 годин без перерви. Для прослуховування радіо, Вам не знадобляться навушники, так як вбудована антена допоможе уникнути додаткових дій на шляху до приємного занурення в світ Вашої улюбленої музики.

V - серія

Дану лінійку мобільних телефонів відрізняє помітний дизайн і висока якість виконання. Ця серія створена для тих, хто цінує стиль, а також хоче користуватися сучасними можливостями мультимедіа.

X - серія

Телефони преміум класу. Це найкраще поєднання прекрасного стилю і високих технологій. Широкий функціонал для товариських ділових людей.