Ремонт навушників Koss в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту навушників Koss в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Вартість ремонту від 200 грн.
Виконуємо ремонт навушників Koss будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту навушників Koss складає від 2 до 5 днів на 90% звернень
Гарантія 3 місяці
Надаємо гарантію 3 місяці на ремонт навушників Koss, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Користувачі сучасних мобільних і мультимедіа пристроїв дуже серйозно ставляться до якості звуку. Виробники навушників, в свою чергу, намагаються задовольнити їх високі вимоги. Але якими б не були надійними навушники, механічні ушкодження, необережне використання та інші негативні фактори погано впливають на їх роботу. 

До яких поломок схильні навушники Koss?

Якщо вам необхідний якісний негарантійний ремонт навушників Koss в Києві, сервісний центр «Технарі» пропонує свої послуги. Більше 10 майстерень нашої мережі відкриті в кожному районі міста, поруч з метро. Ми працюємо для вас 6 днів на тиждень без перерви! Звертайтеся до наших досвідченим фахівцям, якщо:

  • Вийшли з ладу динаміки навушників Koss. Найчастіше така поломка виникає внаслідок розриву дроту поруч з роз'ємом. Наші інженери замінять штекер або кабель разом зі штекером. Якщо кабель пошкоджений в іншому місці, ми замінимо кабель цілком.
  • Один динамік навушника не працює. Це трапляється при розриві кабеля поруч з роз'ємом або поруч з навушником. Наші фахівці замінять або відновлять провід.
  • Не працює мікрофон дротової гарнітури. Така несправність трапляється, якщо пошкоджений один з проводів, що з'єднують мікрофон і роз'єм гарнітури. Ми відновимо обірваний провід. Якщо ж вийшов з ладу сам мікрофон, ми знайдемо причину і усунути її.
  • Знизилася гучність і якість звуку. До даної проблеми спричиняє обрив загального дроту, який потрібно буде замінити. Якщо розрив стався поряд з розбірним штекером, можна спробувати полагодити його, або замінити штекер, якщо він не розбирається. Цим займуться фахівці найкращого сервісного центру по ремонту навушників і гарнітури Koss в Києві - «Технарі».
  • Пошкоджено провід в різних місцях. Оскільки навушники найчастіше носять в кишені, сумці або футлярі, трапляється, що провід перегинається кілька разів. Це призводить до переломів в місці вигину. Ми замінимо провід навушників.

Ці та інші проблеми усунуть наші інженери, які мають величезний досвід відновленням техніки будь-якого рівня складності.

Переваги ремонту техніки Koss в наших СЦ

Наші переваги високо оцінили тисячі вдячних клієнтів. Наша репутація говорить сама за себе. Довіряйте професіоналам, і «Технарі» зроблять все, щоб максимально продовжити термін служби навушників і гарнітури Koss. 

Безкоштовна діагностика

Ми проводимо безкоштовну діагностику, після якої персональний менеджер повідомить замовника про терміни і вартість робіт.

Тривала гарантія

Ми використовуємо тільки оригінальні деталі і запчастини, на які діє гарантія від виробника 1 рік. Після відновлення навушники проходять ретельне тестування.На послуги спеціалізованого сервісного центру «Технарі» ми даємо гарантію 6 місяців. Якщо протягом цього часу навушники вийдуть з ладу не з вини користувача, повторний ремонт ми здійснимо безкоштовно або повернемо гроші замовника.

Зручні способи оплати

Ще однією перевагою нашої мережі є розстрочка. Спосіб оплати ремонту вибирає клієнт. Ми приймаємо готівку, банківський переказ або карти. Для цього пункти прийому «Технарі» обладнані терміналами.

Наслідки самостійного ремонту

Дуже часто ми стикаємося з поломками, які виникли після самостійного ремонту навушників Koss, в результаті чого підвищується вартість ремонту. Тому рекомендуємо не зволікати час, звертатися до обладнаний за останнім словом техніки сервісний центр найбільшої мультибрендовой національної мережі «Технарі».