Вибір міста: Киев
Всі контакти
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
Перевірити статус замовлення

Заміна екрану Pocketbook в Києві

Замовте
заміну екрану
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту електронних книг у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 1000 грн.
Виконуємо заміну дисплею Pocketbook, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 2 годин
Час ремонту електронної книги складає від 2 годин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт електронних книг, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
Загальний рейтинг
7 отзыв
1  2  3  4  5
7 відгуків 7 4
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Заміна екрану Pocketbook в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Заміна екрану Pocketbook в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Заміна екрану Pocketbook в Києві
4
1  2  3  4  5


Електронні книги Pocketbook

Великою популярністю серед покупців електронних книг користуються пристрої від бренду Pocketbook. Компанія заснована в 2007 році з головним в офісі у Швейцарії та на даний момент є четвертим у світі виробником читалок з екранами на чорнильною основі. Багато цих рідерів купується в Україні. Модельний ряд дозволяє вибрати пристрій, що відповідає будь-яким вимогам. Компанія «Технарі» виконує ремонт електронних книг Pocketbook, у тому числі заміну екрану електронної книги.

Технологія E-ink

Щось, що віддалено нагадує сучасний дисплей електронної книги вперше з'явилося в 1970-х роках. Користувачі вибирають дисплеї з електроним чорнилом, так як вони відрізняються більшою автономністю, порівняно із звичайними рідкокристалічними екранами, а також мають менший показник втоми очей читача. Недоліком же є швидкість оновлення екрану, а також крихкість. Якщо дисплей електронної книги ушкодився - звертайтеся в СЦ «Технарі» для заміни.

Заміна екрану Pocketbook

У сервісному центрі «Технарі» ремонт електронних книг провадиться у строк від 2 до 5 днів. Ми працюємо тільки з кращими постачальниками запчастин і встановлюємо оригінальні запчастини при відновленні електронних книг. Якість послуг і деталей підкріплюється гарантією терміном 6 місяців. Дізнатися приблизну вартість ремонту, адреси, графік роботи сервісних центрів можна за телефоном контакт-центру або написавши нам в чат.


Вас також може зацікавити