Ремонт ноутбуків Toshiba в Києві

Отримайте детальну
консультацію
по телефону
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 150 грн.
Виконуємо ремонт ноутбуків Toshiba будь-якої складності, пропонуємо знижки до 50%.

Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту ноутбука Toshiba складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.

Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт ноутбуків Toshiba, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт ноутбуків Toshiba в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт ноутбуків Toshiba в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт ноутбуків Toshiba в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт ноутбуків Toshiba в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт ноутбуків Toshiba в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт ноутбуків Toshiba в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт ноутбуків Toshiba в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Користувачі японської компанії Toshiba правильно зробили, коли довірилися найстарішому бренду, створеному в 1939 році. За статистикою, на цього виробника припадає 20%-ва частка ринку ноутбуків. В 78% випадків його господарі навіть не замислюються про ремонт ноутбуків. У Toshiba на це і розраховують. Іншим же користувачам техніки просто не пощастило. Їм слід бути обережніше – читати правила експлуатації, втілювати їх у життя і не забувати про елементарну турботу про техніку. Якщо б вони знали, скільки років безтурботної роботи подарує ноутбуку Toshiba його профілактика хоча б один раз у півроку! На жаль, вони згадують про обов'язкове обслуговування техніки тільки тоді, коли дізнаються про її поломки. У такому випадку на допомогу приходять Технарі, найбільший у Києві сервіс з ремонту ноутбуків Toshiba!

Чому в «Технарі» постійно звертаються клієнти

Сервісний центр з ремонту ноутбуків Toshiba satellite та інших моделей вже кілька років надає послуги по якісному ремонту улюбленої техніки. Ми заощаджуємо гроші своїх клієнтів, яким більше не треба збирати на покупку нового пристрою тисячі гривень (якщо не десятки тисяч гривень за новим курсом). Якщо ж говорити про інші сервісни центри, то ми давно не боїмося конкуренції. За роки роботи ми досягли неймовірних висот. Ось вони!

Переваги «Технарів» в ремонті ноутбуків Toshiba

  • безкоштовна діагностика будь-якої техніки;
  • більше десятка сервісних центрів по місту;
  • більше 6 місяців гарантії на ремонт ноутбуків Toshiba;
  • можливість оплатити ремонт ноутбука Toshiba в розстрочку;
  • система знижок, які сумуються в межах одного обігу аж до 50%!

Ось лише частина наших досягнень, які роблять нас відмінними від конкурентів. Але вони – далеко не все: наші постійні клієнти знають, що ми не втомлюємося ставити цілі трохи вище своєї голови і завжди досягаємо їх!

Приносьте свою техніку в найближчий сервісний центр! 

Досвідчені руки наших інженерів з багаторічним стажем повернуть її до нового життя! 

Вас також може зацікавити