Ремонт гіробордів в Києві

Отримайте детальну
консультацію
прямо зараз
Більше 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту гіробордів у Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень.

Вартість ремонту від 350 грн
Пропонуємо розстрочку на ремонт

Термін ремонту - від 2 днів
Час ремонту гіробордів складає від 2 до 5 днів 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт гіробордів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт гіробордів в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт гіробордів в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт гіробордів в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт гіробордів в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт гіробордів в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт гіробордів в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт гіробордів в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Вартість діагностики становить 0 грн, за умови згоди клієнта на оплату мінімальної вартості ремонту, яка визначається при прийомі обладнання 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт зарядного пристрою гіроборда Ремонт зовнішнього блоку живлення, AC адаптер 350
Ремонт корпусу гіроборда Ремонт каркаса, шасі, кожухів 450
Ремонт периферії гіроборда Ремонт або заміна світлодіодних фар, динаміків 400
Ремонт роз'єму живлення гіроборда Ремонт або заміна роз'єму живлення (зарядки) 400
Відновлення акумулятора гіроборда Зарядка акумуляторної батареї після глибокого розряду 500
Заміна акумулятора гіроборда Заміна акумуляторної батареї з каллибровкой 600
Ремонт двигуна гіроборда Ремонт або заміна двигуна 800
Ремонт периферійних плат гіроборда Ремонт плат bluetooth, освітлення 600
Ремонт плати живлення гіроборда Заміна елементів, пропай, усунення обривів 600
Ремонт плати управління гіроборда Заміна елементів, пропай, усунення обривів 800

Ремонт гіроборда

Що таке гіроборд?

Гіроборди зовсім недавно з'явилися в нашому житті і вже завоювали багато шанувальників. Дуже багато людей хочуть купити гіроборд або взяти гіроборд на прокат. По своїй суті гіроборд це розумний засіб особистого пересування з великою автономністю на електричній тязі. Використовувати гіроборд під силу майже кожному, але перед використанням рекомендується підучиться у досвідчених власників, а також застосовувати засоби захисту: наколінники, налокітники та шолом.

З чого складається гіроборд?

Умовно комплектуючі гіроборда можна розділити на кілька категорій.

Механічна частина

Механіка гіроборда складається з коліс і двигуна. Отримуючи живлення ротор двигуна починає працювати та передавати цю силу на колеса, які обертаючись змушують рухатися гіроборд і стоячу на ньому людину в заданому напрямку.

Електронна частина

Основними компонентами електронної частини є: акумуляторна батарея, гіроскопи, процесор, а також плати керування та живлення. Саме завдяки батареї електродвигун може працювати, а завдяки отриманим даним від гіроскопів процесор дає команду на подачу живлення від батарей до двигуна, а також включення або відключення голосових команд і освітлення.

Корпусна частина

Складається з монолітного шасі, каркаса, найчастіше з силуміну, на який встановлюються перераховані вище комплектуючі. Крім шасі, гіроборд має пластмасовий корпус, що елегантно приховує нутрощі і надає гіроборду естетичний вигляд.

Поломки гіроборда

Як будь-яка електроніка і механіка гіроборд теж ламається. Ціна ремонту гіроборда може бути різною, все залежить від несправності. У мережі сервісних центрів «Технарі» діагностика несправності безкоштовна.

Розглянемо найбільш часті проблеми, що виникають при використанні гіробордів:

  • гіроборд не включається
  • швидко розряджається, гіроборд втрачає заряд батареї, не заряджається, перебито шнур живлення  
  • управління гіроборда працює неправильно
  • несправний блок живлення
  • слабка тяга, набір швидкості ривками
  • пошкодження корпусу, сторонні звуки при їзді
  • гіроборд не їде
  • не працює Bluetooth

Всі ці та інші несправності під силу виправити інженерній команді «Технарів». Найчастіше в ремонт потрапляють гіроборди які купили дешево або гіроборди б/в. Не рекомендуємо виконувати ремонт гіроборда своїми руками.

Ремонтуємо гіроборди майже всіх виробників

Незважаючи на недавню появу, багато брендів зайняті в проектуванні, виробництві та продажу гіробородів. Вартість гіробордів в Україні дуже різна: все залежить від якості матеріалів, потужності двигуна, ємності батареї, максимальної підйомної ваги та інших функцій. Нижче наводимо список гіробордів, які ми ремонтуємо:

PrologiX, MyWay, Evo-Spirit, Just Step&Go, Bravis, IO CHIC, VINBO, AIRON, Feber, Intertool, SmartWay, Like.Bike, UFT, EROVER, Manta, Bambi, IO Hawk, GTF, Sakuma, Whelle, Xingtech, Winner.

Гарантії якісного ремонту

Ми завжди прагнемо надати нашим клієнтам найкращий сервіс. Саме тому в нашій мережі діагностика поломок виконується безкоштовно. Після діагностики ми зв'язуємося з клієнтами, щоб узгодити терміни і вартість ремонту. За фактом виконаного ремонту надаємо гарантію – 6 місяців на послуги і деталі. У разі повторної поломки, не з вини користувача – відремонтуємо безкоштовно або повернемо гроші. Зверніть увагу – ви платите тільки за результат: якщо ремонт не привів до відновлення працездатності пристрою – його клієнт не оплачує.