Ремонт відеокамер в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту фотоапаратів у Києві. Зручний розклад.
Вартість ремонту від 530 грн.
Виконуємо ремонт відеокамер будь-якої складності
Термін ремонту Час ремонту відеокамер складає від 3 до 5 днів у 90% звернень
Експрес діагностика техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 150 грн.
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт відеокамер, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт відеокамер в Києві
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт відеокамер в Києві
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт відеокамер в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт відеокамер в Києві
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт відеокамер в Києві
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт відеокамер в Києві
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт відеокамер в Києві
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Відновлення шлейфу відеокамери Відновлення шлейфу 890
Заміна дисплея відеокамери Заміна дисплея без урахування запчастин 630
Заміна шлейфу екрану відеокамери Заміна шлейфу екрану без урахування запчастин 680
Профілактичні роботи відеокамери Чищення контактних з'єднань і шлейфів (від окислів) 630
Розбирання (чистка) СПМ відеокамери Розбирання, змащування механічних вузлів СПМ (стрічкопротягувального механізму) 680
Ремонт СПМ відеокамери Відновлення механічних пошкоджень СПМ (стрічкопротягувального механізму), заміна шестерень 840
Ремонт об'єктива відеокамери Ремонт об'єктива без урахування запчастин 530
Ремонт системної плати (модулів) відеокамери Заміна SMD-елементів, відновлення пошкоджених ділянок (від рідини) 850


У мережі сервісних центрів «Технарі» проводять ремонт відеокамер за найкращими цінами у Києві. Здійснюємо ремонт як аналогових, так і цифрових відеокамер.

Ремонтуємо відеокамери всіх популярних брендів і не тільки

Відремонтуємо відеокамеру таких брендів як Canon, JVC, Panasonic, Samsung, Sony, Sanyo та інших менш популярних виробників.

Здійснимо ремонт відеокамери з поломкою будь-якої складності

Найчастіше у відеокамері виходить з ладу дисплей (не відображує картинку), проявляються проблеми з підключенням до комп'ютера, мало тримає заряд акумуляторна батарея - ці та будь-які інші поломки ми усунемо в найкоротші терміни.

Команда фахівців сервісного центру «Технарі» за роки роботи відремонтувала сотні відеокамер та здобула безцінний досвід. Спеціалісти в стані швидко діагностувати поломку відеокамери та відремонтувати її в рекордно короткі терміни.

Безкоштовна діагностика та низькі ціни на ремонт відеокамер у Києві

Як і в інших сервісних центрах, ми проводимо безкоштовну діагностику відеокамери, але тільки в сервісному центрі «Технарі» вам нададуть знижку при необхідності проведення більше двох послуг. 

Наша гарантія

Надаємо гарантію 6 місяців на зроблену роботу.

Де Ви можете здати в ремонт відеокамеру у Києві?

Сервісні центри «Технарі» є в багатьох районах Києва. Приходьте в будь-який з сервісних центрів «Технарі», всі вони працюють без перерв, повна інформація та розміщення вказана на сторінці Контакти.

Залишилися питання?

Зателефонуйте прямо зараз та дізнайтеся вартість і терміни ремонту відеокамери у наших менеджерів за телефоном (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909, (044) 3-909-909. Або напишіть нам в Skype: www.technari.com.ua або на пошту retail@technari.com.ua

ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
  • Скільки коштує ремонт відеокамери? Яка модель вашого пристрою? З якою поломкою зіткнулася камера? Після того як ми дізнаємося відповіді на ці питання, можна припустити про вартість ремонту відеокамери. Ціна за послугу залежить від того, чи використані у процесі ремонту відеокамери нові справні комплектуючі або запасні частини.
  • Як мені зробити ремонт відеокамери недорого? Скористайтеся нашими знижками, які нараховуються з другої послуги з ремонту відеокамери і складають 10% на кожен наступний ремонт. В рамках одного звернення сумарна знижка може досягати 50%!
  • Який термін ремонту відеокамери? Залежить від поломки пристрою. Як правило, протягом 2-5 днів проводиться 80% ремонту відеокамер. Іноді він займає не більше 40 хвилин і проводиться при власнику техніки. Дуже рідко господар камери чекає закінчення ремонту відеокамери більше 5 днів.
  • Ви робите ремонт відеокамери терміново? Ми можемо зробити ремонт відеокамери терміново без доплати, якщо поломка пристрою поверхнева. В нашій практиці зустрічалися випадки, коли ремонт відеокамери складався в правильних налаштуваннях пристрою і не коштував ні копійки. Однак повна діагностика, яка виявить не тільки існуючі, але і потенційно небезпечні майбутні несправності, ремонт та підсумкове тестування справної техніки вимагають певних витрат.
  • Має сенс приносити вам відеокамеру, ремонт якої робив раніше інший майстер? В наш сервісний центр по ремонту відеокамер регулярно надходить техніка після некомпетентного ремонту. Ми попереджаємо, що наші послуги в такому випадку будуть коштувати дорожче, так як доводиться робити набагато більш складніший ремонт, іноді з заміною зіпсованих частин.
  • Ви даєте гарантію на свої послуги? Куди йти, якщо камера знову зламається? На ремонт відеокамери в «Технарях» поширюється гарантійний термін у 6 місяців. Гарантія на замінені запчастини та комплектуючі – від 1 року. Якщо за цей час відбудеться поломка, зверніться в будь-яке відділення нашого сервісного центру по ремонту відеокамер – вам зроблять безкоштовний ремонт.
  • Як я можу розплатитися за ремонт відеокамери?
Вас також може зацікавити