Ремонт зволожувачів повітря Electrolux в Києві

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів в Києві. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень
Оплата тільки за результат!
Виконуємо зволожувачів повітря ремонт Electrolux будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 3 днів
Час ремонту складає від 3 до 5 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки


Принцип роботи зволожувача простий, але всередині нього знаходиться складний механізм. Щоб пристрій працював довше, варто щодня очищати його від залишків води, регулярно протирати резервуар розчином оцту. Це допоможе запобігти появі цвілі. Також необхідний догляд перед тим, як відправити зволожувач на зберігання. Вимийте перекисом мембрани, патрубки і висушіть їх. Це сприятливо позначиться на техніці. 

Але якщо поломок уникнути не вдалося, якісний негарантійний ремонт зволожувачів Electrolux в Києві можна здійснити в сервісному центрі великої національної мультибрендовой мережі «Технарі».

Типові поломки зволожувача повітря Electrolux, які легко усувають наші фахівці:

  • Зволожувач Electrolux не випаровує воду. Найчастіше така проблема викликана ушкодженням мембрани або механізму, який приводить її в рух. Інженери мережі «Технарі» замінять несправні компоненти пристрою в процесі ремонту.
  • Не подається повітря. Насамперед варто прочистити отвори повітряних патрубків. Якщо дана процедура не допомогла, кращого майстра сервісного центру по ремонту зволожувачів Electrolux в Києві замінять повітрозабірний фільтр чи відремонтують двигун, вентилятор пристрою, вихід з ладу яких теж може бути причиною поломки.
  • Неприємний запах пара. У цьому випадку найчастіше можна обійтися прочищенням забрудненої мембрани очисника повітря Electrolux.
  • Збої в роботі електроніки зволожувача. Такі неполадки варто довіряти тільки фахівцям сервісного центру.

В будь-якому з вищенаведених випадків або при виникненні інших поломок, звертайтеся за допомогою у майстерні мережі «Технарі».

Переваги ремонту техніки Electrolux в СЦ "Технарі"

Для зручності клієнтів у всіх районах Києва ми відкрили пункти прийому техніки недалеко від метро і приймаємо пристрою на безкоштовну діагностику. Після неї персональний менеджер, який супроводжує кожне замовлення, погоджує з власником зволожувача терміни і ціну майбутньої роботи.

Професіоналізм наших інженерів підтверджено дипломами та сертифікатами, а також багаторічним досвідом. Для швидкого і якісного ремонту зволожувача Electrolux у них в розпорядженні діагностичне і паяльне обладнання, інструментарій та фірмові запчастини, на які діє гарантія.

Якщо зволожувач вийде з ладу не з вини користувача в 6-ти місячний гарантійний термін, ми повторно полагодимо його безкоштовно або повернемо в повному обсязі гроші замовника.

У всіх пунктах прийому мережі «Технарі» ви можете здійснити оплату карткою. А також частинами в рамках дії розстрочення або будь-яким іншим зручним способом.

Плюси сервісного центру «Технарі» у Києві може оцінити кожен клієнт, який довірить своє пристрій майстрам нашої мережі. Ми гарантовано повернемо робочий стан увлажнителю Electrolux і продовжимо термін його бездоганної роботи. 

Вас також може зацікавити