Сервісний центр Технарі "Палац Спорту"

Увага! Сервісний центр припинив свою роботу! 

Найближчі сервісні центри:

 СЦ Технарі Арсенальна

 СЦ Технарі Перемоги


Ми є найбільшою мультибрендовою національною мережею сервісних центрів в Україні. Ви можете скористатися нашими послугами для ремонту техніки різних брендів. Інженери мережі багато років виконують настройку нової техніки і здійснюють ремонт несправних пристроїв.

Ви платите тільки за результат, діагностика в мережі сервісних центрів "Технарі" безкоштовна! Крім того, ми надаємо Гарантію 6 місяців на всі проведені нами роботи! Всі види ремонту, ми виконуємо якісно, оперативно і з повною відповідальністю! Серед наших переваг, також варто відзначити високий рівень кваліфікації інженерного складу, оснащеність сервісних центрів сучасним діагностичним, ремонтним обладнанням та інструментарієм. Різні способи оплати, а також можливість розрахунку в розстрочку.

Ми завжди йдемо назустріч клієнтам, надаючи не тільки послуги якісного ремонту техніки, а й дотримуючись високих стандартів сервісу. Звертайтеся в сервісний центр мережі "Технарі", якщо раптова несправність застала вас зненацька! Ми завжди раді повернути вашому пристрою робочий стан і продовжити термін його використання.