Сервісний центр Технарі Лівобережна

Безкоштовна
діагностика
Ремонт техніки поряд з метро
500 метрів від метро Лівобережна! вул. Микільсько-Слобідська, 2в
Ремонтуємо практично всю техніку!
Виконуємо ремонт ноутбуків, планшетів, смартфонів, Apple та іншої техніки будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Зручний графік роботи
Без перерви, 6 днів на тиждень. Пн-Пт 10:00-20:00, Сб 10:00-17:00
Гарантія 6 місяців і безкоштовна діагностика!
Виконуємо безкоштовну діагностику і надаємо гарантію 6 місяців на ремонт техніки виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно!
відгуки клієнтів Всі відгуки

Для мешканців районів, прилеглих до метро Лівобережна, відкрито сервісний центр «Технарі Лівобережна» за адресою вул. Микільсько-Слобідська, 2в (з боку Novus і МВЦ).

В сервісному центрі надаємо послуги якісного ремонту техніки, проводимо її безкоштовну діагностику, налаштування, а також консультуємо власників пристроїв з питань експлуатації і ремонту.

«Технарі Лівобережна» - це сервісний центр великої мультибрендовой національної мережі, тому ми займаємося ремонтом техніки практично всіх відомих виробників. Довіряйте свої пристрої тільки професіоналам, не витрачайте гроші і час на майстрів з сумнівною репутацією, оскільки відновлення після неякісного ремонту коштує набагато дорожче. 

Сервісний центр виконує ремонт ноутбуків, комп'ютерів, мобільних телефонів, планшетів, ремонт iPhone, принтерів, телевізорів, мікрохвильових печей, кухонних комбайнів та іншої техніки.

Наші фахівці мають великий досвід і високу кваліфікацію, наші центри оснащені новим діагностичним і ремонтним обладнанням, тому ми надаємо послуги не тільки якісно, але й швидко.

Наші фахівці усувають неполадки в стислі строки, в середньому, від 3-ох до 5-ти днів. Також у «Технарях» доступний терміновий ремонт (протягом 45 хвилин), якщо вам необхідно:

 • здійснити апаратну профілактику ноутбука або системного блоку, провести їх модернізацію
 • видалити віруси, шкідливі програми, встановити і налаштувати Windows, здійснити програмну профілактику, скопіювати і зберегти необхідну інформацію
 • замінити матрицю в ноутбуці
 • замінити дисплей iPhone, поміняти його задню кришку або корпус
 • провести заміну роз'єму синхронізації, батареї, динаміка, камери чи мікрофона iPhone, замінити внутрішні шлейфи
 • встановити захисне скло або плівку
 • виготовити micro-SIM, nano-SIM
 • замінити екран Pocketbook

Вам зручно буде скористатися послугами сервісного центру «Технарі Лівобережна», якщо ваш будинок або офіс знаходиться поруч з метро Лівобережна, на Броварському проспекті, на вул. Луначарського, Микільсько–Слобідської, на Русанівці. Принесете Вашу несправну техніку до нас, і ми подбаємо про те, щоб вона в найкоротші терміни повернулася до Вас в робочому стані!

Звернувшись в наш сервісний центр, Ви отримаєте якісний, професійний, оперативний і доступний ремонт!

Як нас знайти?

Адреса сервісного центру: місто Київ, вулиця Микільсько-Слобідська, 2в

Сервісний центр знаходиться в житловому будинку, з боку магазину Novus і Міжнародного виставкового центру (МВЦ)

Телефони: (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909, (044) 3-909-909

Найближчі станції метро:

 • ст. м Лівобережна
 • ст. м. Гідропарк
 • ст. м. Дарниця

Найближчі вулиці:

Броварський проспект, вул. Андрея Шептицького (вул. Луначарського)

Графік роботи:

 • Понеділок – П'ятниця: 10:00 – 20:00
 • Субота: 10:00 – 17:00
 • Неділя: Вихідний

Довіряючи ремонт сервісного центру «Технарі Лівобережна», ви отримуєте ряд переваг, які не доступні в інших майстернях. А саме, безкоштовну діагностику, яка виявить всі очевидні і приховані поломки техніки. За її результатами, персональний менеджер проінформує вас про вартість і терміни ремонту. У наших сервісних центрах працюють тільки досвідчені фахівці, професіоналізм яких підтверджено сертифікатами. А всі роботи виконуються на новому сучасному діагностичному та паяльном обладнанні, з використанням фірмових деталей і комплектуючих. 

Тільки в нашій мережі гарантія на всі послуги становить 6 місяців, а на запчастини – від 1 року. Якщо протягом півроку техніка вийде з ладу не з вини користувача, ми повторно відремонтуємо її абсолютно безкоштовно, або повернемо гроші за ремонт «Технарях», якщо це недоцільно або неможливо!

Не втрачайте ні хвилини, поспішіть в сервісний центр «Технарі Лівобережна», і наші фахівці доведуть, що якісний та швидкий ремонт техніки доступний будь-якому клієнтові!

Вас також може зацікавити