Сервісні центри

В самій глобальної київській мережі сервісних центрів «Технарі» ось вже який рік проводять якісний ремонт майже всіх видів техніки. Двері більш ніж 10 сервісних центрів відкриті для власників несправних ноутбуків і комп'ютерів! Ми робимо ремонт смартфонів і планшетів, телевізорів і побутової техніки. Технарі ремонтують телевізори, мікрохвильові печі та кавоварки. У наших сервісних центрах відбувається професійний ремонт фотоапаратів (ремонт об’єктивів, спалахів) і відеокамер. Приносьте свою техніку в найближчий від себе сервісний центр, і заберіть справний пристрій через кілька днів!

Де нас знайти?

Жителі правого берега можуть прийти в сервісний центр «Технарі» на Подолі, Печерську, Оболоні і в центрі, а також поблизу Севастопольської площі. Людям, які живуть на лівому березі, буде зручно доставити техніку в сервісний центр на Троєщині, Лівобережної і Позняках. У всіх сервісних центрах по ремонту нададуть вам краще обслуговування, а вашій техніці – компетентне лагодження, після якого її життя стане бадьоріше і продуктивніше!

А якщо я живу не в Києві?

Ми приймаємо техніку від всіх мешканців нашої країни! Після позначення проблеми менеджеру «Технарів», відправте пристрій «Новою поштою» та повідомте нам номер декларації. Ми зустрінемо техніку в Києві, проведемо глибоку діагностику і, повідомивши вас про її результати, приступимо до комплексного ремонту.

Зверніться в найближчий сервісний центр, і зекономте на ремонті нової техніки – ми полагодимо вашу звичну!

Телефонуйте:

+38 044 3-909-909
+38 098 3-909-909
+38 050 3-909-909
+38 063 3-909-909
Всі контакти

Графік роботи:
ПН-ПТ: з 11:00 до 17:00
СБ: вихідний
НД: вихідний
Знайти найближчий сервісний центр на карті
Кур'єрська доставка
Скидка -10 ТВ
Ремонт телевізорів
Відновлення інформації
0 1 2 3 4 5