Модернізація ноутбуку в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз

Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Києві. Зручний розклад.
Вартість модернізації від 550 грн.
Виконуємо модернізацію ноутбуків будь-якої складності
Термін модернізації від 45 хвилин.
Час модернізації ноутбука складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на модернізований ноутбук, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.


відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Модернізація ноутбуку в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Модернізація ноутбуку в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Модернізація ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Модернізація ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Модернізація ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Модернізація ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Модернізація ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Технології розвиваються практично кожної години. Може настати той час, коли ваш ноутбук відмовиться «тягти» нову гру, тому що він не відповідає її новим характеристикам. «Технарі» допоможуть Вам вирішити цю проблему, зробивши Ваш ноутбук потужною машиною для ігор та експериментів з програмування.

Якій модернізації підлягає ноутбук?

На це питання можна відповісти тільки знаючи модель ноутбуку, встановлені на ньому деталі та їх потужність і модифікацію. Проте більшість ноутбуків підлягають заміні системної (оперативної) пам`яті, жорсткого диску, а також поліпшенню батареї (акумулятора) ноутбука.

Заміна оперативної пам`яті

В звичайному середньостатистичному ноутбуці є 4 Гб оперативної пам`яті. Для швидкої роботи ноутбука цього цілком достатньо. Але якщо ви хочете збільшити продуктивність та багатозадачність вашого електронного друга, то кращий одеський сервісний центр «Технарі» може збільшити об`єм оперативної пам`яті до 32 Гб.

Заміна жорсткого диска

Ця модернізація є найбільш популярною і проводиться майже у всіх ноутбуках. Це чудова можливість збільшення пам`яті для збереження цифрових даних та іншої інформації. Зазвичай в ноутбуках встановлено носій типу жорсткий диск (HDD), він дешевший та повільніший порівняно з твердотілим накопичувачем SSD. Якщо Ви бажаєте збільшити обсяг пам`яті в ноутбуці, спеціалісти нашого сервісного центру встановлять, згідно Вашому бажанню, накопичувач типу SSD, який буде радувати своєю швидкістю та меншою схильністю до механічних пошкоджень.

Заміна процесора

Ця робота по модернізації ноутбука є однією з найбільш складних, проте фахівці одеського СЦ з легкістю справляться з нею, адже вони володіють багаторічним досвідом та спеціальним обладнанням. Заміна процесора потребує також перепрошивку BIOS та модернізацію системи охолодження. Для прискорення роботи процесора необхідна вчасна і правильно зроблена програмна профілактика.

Приходьте в СЦ «Технарі» в Одесі», і Ваш ноутбук стане суперсучасним!

Вас також може зацікавити