Прискорення ноутбуків в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз

Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Києві. Зручний розклад.
Вартість модернізації від 550 грн.
Виконуємо прискорення ноутбуків будь-якої складності
Термін модернізації від 45 хвилин.
Час прискорення ноутбука складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на модернізований ноутбук, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.


відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Прискорення ноутбуків в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Прискорення ноутбуків в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Прискорення ноутбуків в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Прискорення ноутбуків в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Прискорення ноутбуків в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Прискорення ноутбуків в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Прискорення ноутбуків в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Ваш комп'ютер шумить та нагрівається, а швидкість його роботи залишає бажати кращого? Спеціалисти мережі сервісних центрів «Технарі» допоможуть позбавити ноутбук від всього, що заважає йому працювати швидко! Приносьте ваш ноутбук в сервісний центр «Технарі», де вам його безкоштовно протестують і запропонують можливі варіанти прискорення відповідні вашим побажанням і потенціалу ноутбука.

Нижче приведені найпоширеніші послуги, які в комплексі або самостійно, значно прискорять роботу ноутбука.

Модернізація оперативної пам'яті (ОЗУ)

Сучасні ігри та програми потребують все більше й більше пам'яті для своєї роботи. Тепер вам не потрібно читати тонни текстів і становитися "ІТ-гуру", щоб прискорити роботу вашого ПК. За вас це зроблять спеціалисти сервісного центру «Технарі». Підберуть та модернізують оперативну пам'ять конкретно під ваш ноутбук. Розкажуть, як правильно використовувати ресурси, щоб отримати максимум від свого ноутбука.

Програмна профілактика

Із плином часу, швидкість завантаження Windows перестає радувати та потребує все більше часу очікування. Все це пов'язано з великою кількістю програм та ігр, котрі встановлені за час користування ноутбука. Програмна профілактика позбавить від помилок, що стомлюють і дратують, а також прискорить час завантаження вашого електронного помічника.

Апаратна профілактика

Підвищення температури вашого ноутбука та шум в системі охолодження - явні ознаки проблем з апаратною частиною ноутбука. Спеціалісти сервісного центру «Технарі» почистять кожну деталь ноутбука й убережуть вас від даремних витрат, котрі можуть виникнути в результаті ігнорування ознак перегріву. Пил - один з основних шкідників комплектуючих, вона викликає нагрівання деталі, тим самим погіршуючи швидкість роботи. А тому завчасно проведена апаратна профілактика не тільки збереже ваш ноутбук, але й прискорить його роботу.

Встановлення ліцензійного програмного забеспечення

Піратські версії програм можуть принести куди більше шкоди, ніж користі. А неправильне встановлення таких може привести й до втрати особистої информації. Сервісний центр "Технарі" надає консультації по підбору ліцензійного програмного забезпечення. Спеціалісти допоможуть обрати тільки потрібні програми і не стати жертвами підробок.

Встановлення SSD накопичувача

Сучасні технології не стоять на місці, а разом з ними, і цінова політика комплектуючих. Заміна старого HDD на новий SSD вже не буде выглядати так дорого, як рік тому. В той самий час - нова технологія накопичувачів SSD в рази прискорить роботу вашого персонального комп'ютера. Вже з перших днів ви відчуєте вагому різницю в швидкості завантаження операційної системи та роботи ноутбука в цілому.

Приносьте ваш ноутбук в сервісний центр «Технарі» в Одесі, або проконсультуйтесь по телефону (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909

Вас також може зацікавити