Прискорення ноутбуків в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту ноутбуків в Україні. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість прискорення ноутбука від 250 грн.
Виконуємо прискорення всіх ноутбуків, пропонуємо розстрочку на ремонт
Прискорення ноутбука за 45 хвилин.
Час прискорення ноутбука складає від 45 хвилин до 5 днів в 90% звернень.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на послугу прискорення ноутбуків, та гарантію на комплектуючі, використані при прискоренні.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Прискорення ноутбуків в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Прискорення ноутбуків в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Прискорення ноутбуків в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Прискорення ноутбуків в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Прискорення ноутбуків в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Прискорення ноутбуків в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Прискорення ноутбуків в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 300
Заміна матриці (екрану, дисплея, LCD) Демонтаж рамки і старого дисплея, установка нового дисплея 400
Заміна процесора Демонтаж несправного процесора в корпусі PGA, LGA з установкою нового і нанесенням термоінтерфейсу 350
Заміна системної плати Демонтаж несправної системної плати і встановлення нової 450
Заміна системи охолодження на позаштатну Установка системи охолодження від сторонньої моделі ноутбука або більш продуктивної. Включає апаратну профілактику. 550
Заміна системи охолодження на штатну Заміна вентилятору (кулеру), термотрубки. Включає апаратну профілактику. 400
Оновлення BIOS Оновлення програмного забезпечення мікросхеми ПЗУ BIOS 450
Перезбірка ноутбука Повне перезбирання ноутбука для усунення виробничих та інших несправностей 500
Установка комплектуючих Установка планок оперативної пам'яті, приводів оптичних дисків, кишень-перехідників, жорстких дисків (HDD), твердотільних накопичувачів (SSD) з повним розбиранням ноутбука 350
Установка комплектуючих Установка планок оперативної пам'яті, приводів оптичних дисків, кишень-перехідників, жорстких дисків (HDD), твердотільних накопичувачів (SSD) без повного розбирання ноутбука 300


Ваш комп'ютер шумить та нагрівається, а швидкість його роботи залишає бажати кращого? Спеціалисти мережі сервісних центрів «Технарі» допоможуть позбавити ноутбук від всього, що заважає йому працювати швидко! Приносьте ваш ноутбук в сервісний центр «Технарі», де вам його безкоштовно протестують і запропонують можливі варіанти прискорення відповідні вашим побажанням і потенціалу ноутбука.

Нижче приведені найпоширеніші послуги, які в комплексі або самостійно, значно прискорять роботу ноутбука.

Модернізація оперативної пам'яті (ОЗУ)

Сучасні ігри та програми потребують все більше й більше пам'яті для своєї роботи. Тепер вам не потрібно читати тонни текстів і становитися "ІТ-гуру", щоб прискорити роботу вашого ПК. За вас це зроблять спеціалисти сервісного центру «Технарі». Підберуть та модернізують оперативну пам'ять конкретно під ваш ноутбук. Розкажуть, як правильно використовувати ресурси, щоб отримати максимум від свого ноутбука.

Програмна профілактика

Із плином часу, швидкість завантаження Windows перестає радувати та потребує все більше часу очікування. Все це пов'язано з великою кількістю програм та ігр, котрі встановлені за час користування ноутбука. Програмна профілактика позбавить від помилок, що стомлюють і дратують, а також прискорить час завантаження вашого електронного помічника.

Апаратна профілактика

Підвищення температури вашого ноутбука та шум в системі охолодження - явні ознаки проблем з апаратною частиною ноутбука. Спеціалісти сервісного центру «Технарі» почистять кожну деталь ноутбука й убережуть вас від даремних витрат, котрі можуть виникнути в результаті ігнорування ознак перегріву. Пил - один з основних шкідників комплектуючих, вона викликає нагрівання деталі, тим самим погіршуючи швидкість роботи. А тому завчасно проведена апаратна профілактика не тільки збереже ваш ноутбук, але й прискорить його роботу.

Встановлення ліцензійного програмного забеспечення

Піратські версії програм можуть принести куди більше шкоди, ніж користі. А неправильне встановлення таких може привести й до втрати особистої информації. Сервісний центр "Технарі" надає консультації по підбору ліцензійного програмного забезпечення. Спеціалісти допоможуть обрати тільки потрібні програми і не стати жертвами підробок.

Встановлення SSD накопичувача

Сучасні технології не стоять на місці, а разом з ними, і цінова політика комплектуючих. Заміна старого HDD на новий SSD вже не буде выглядати так дорого, як рік тому. В той самий час - нова технологія накопичувачів SSD в рази прискорить роботу вашого персонального комп'ютера. Вже з перших днів ви відчуєте вагому різницю в швидкості завантаження операційної системи та роботи ноутбука в цілому.

Приносьте ваш ноутбук в сервісний центр «Технарі» в Одесі, або проконсультуйтесь по телефону (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909

Вас також може зацікавити