Ремонт тюнерів, телеприставок в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту телеприставок в Україні. Зручний графік роботи. 
Вартість ремонту від 370 грн.
Виконуємо ремонт телеприставок будь-якої складності
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту телеприставок становить від 2 до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт телеприставок, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт тюнерів, телеприставок в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт тюнерів, телеприставок в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт тюнерів, телеприставок в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт тюнерів, телеприставок в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт тюнерів, телеприставок в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт тюнерів, телеприставок в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт тюнерів, телеприставок в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.) *
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт телеприставок Відновлення внутрішніх шлейфів 450
Ремонт телеприставок Прошивка, перепрошивка  450
Ремонт телеприставок Ремонт кнопок панелі керування, ремонт пультів 450
Ремонт телеприставок Ремонт після попадання вологи 450
Ремонт телеприставок Ремонт роз'єму (HDMI, AV, ANT, RJ-45 і т. д) 450
Ремонт телеприставок Ремонт системи живлення (плати блоку живлення) 450
Ремонт телеприставок Ремонт цифрової частини 450
Ремонт тюнера T2
370

Не виконуємо ремонт ТВ-тюнерів всіх брендів компанії "Воля", дані тюнери видаються безкоштовно, ремонт економічно недоцільний.

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Тюнери і приставки для прийому сигналу з супутника встановлюють власники телевізорів, щоб збільшити їх функціональність. Це досить прості пристрої, які, тим не менш, можуть вийти з ладу і доставити чимало дискомфорту користувачам. «Технарі» - сервісний центр по ремонту тюнерів і телеприставок в Одесі, приймає на діагностику і якісно ремонтує медіаплеєри, ТВ - тюнери, ресівери цифрового ТБ, smart stick.

Найбільш часто зустрічаються поломки тюнерів і телеприставок:

  • Вихід з ладу системи живлення. У цьому випадку телеприставка не включається.
  • Несправність роз'ємів, які стають причинами зникнення сигналу.
  • Збої програмного характеру, які можна ліквідувати за допомогою перепрошивки.

Правильний ремонт тюнера в Одесі 

У мережі сервісних центрів з ремонту телеприставок і тюнерів в Одесі, ми починаємо роботу з усунення неполадок з безкоштовної діагностики. Ми інформуємо клієнта про її результати, виявлені приховані дефекти, обсяги відновлювальних робіт та їх вартості. Ремонт телеприставок і тюнерів в Одесі проводять сертифіковані інженери з великим досвідом усунення несправностей будь-якої складності. Наші центри для цього обладнані необхідним професійним інструментарієм, що дозволяє надавати такі послуги в короткі терміни.

Ремонт телеприставок з гарантією і недорого

«Технарі» дають гарантію 6 місяців на всі роботи і деталі, які використані в ході усунення неполадок у роботі тюнерів і приставок. Оплатити послуги нашого сервісного центру можна карткою, готівкою, переказом. Крім цього, ми пропонуємо розстрочку, щоб скористатися цією послугою, потрібно мати карту від Приватбанку. Таким чином, ми намагаємося зробити наш ремонт доступним кожному клієнту!

Як знайти хороший сервіс по ремонту тюнерів в Одесі?

Разом із справною технікою ви отримаєте грамотну консультацію з питань профілактики і експлуатації пристроїв. Вибираючи наш сервісний центр для ремонту телеприставок і тюнерів в Одесі, ви отримуєте висококласний сервіс мультибрендової національної мережі. Наші центри відкриті у столиці, інших великих містах. Наша хороша репутація, низькі ціни і професійний підхід, багато років є гарантією того, що довірити ремонт своїх пристроїв «Технарям» можна без будь - яких побоювань.

Зв'яжіться з нашими консультантами, і вони підкажуть відповіді на всі питання, щодо роботи нашого сервісного центру. У неробочий час вся інформація доступна на нашому сайті.

Вас також може зацікавити