Ремонт плазмових телевізорів в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз

Більше 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту плазмових телевізорів у Києві. Зручний графік роботи. 
Вартість ремонту від 1840 грн.
Виконуємо ремонт плазмових телевізорів будь-якої складності
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту плазмового телевізора складає від 2 до 5 днів у 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт плазмових телевізорів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту


відгуки клієнтів Всі відгуки
4 отзыв Загальний рейтинг:
(4 )
4 відгуки 4 4.5
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт плазмових телевізорів в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт плазмових телевізорів в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт плазмових телевізорів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт плазмових телевізорів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.) *
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану (послуга надається тільки при відмові від ремонту) 250
Ремонт плазмових панелей і телевізорів Ремонт плазмових панелей діагоналлю до 41 дюйма 1840
Ремонт плазмових панелей і телевізорів Ремонт плазмових панелей діагоналлю від 42 до 49 дюймів 2630
Ремонт плазмових панелей і телевізорів Ремонт плазмових панелей діагоналлю від 50 до 60 дюймів 3680
Ремонт плазмових панелей і телевізорів Ремонт плазмових панелей з діагоналлю понад 61 дюйм 5040
Ремонт пультів управління Ремонт пультів класичних 150
Ремонт пультів управління Ремонт пультів типу Magic Motion 350

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Власники плазмових телевізорів насолоджуються якістю зображення та звуку. На жаль, будь-яка, навіть найбільш якісна техніка може зламатися, і ніхто від цього не застрахований. Якщо ваш плазмовий телевізор зламався, скоріше несіть його в сервісний центр «Технарі», і наші висококваліфіковані фахівці блискуче усунуть поломку.

Кваліфікований ремонт плазмових телевізорів в одеському СЦ «Технарі»

Відремонтувати плазмовий телевізор – досить складне завдання, і при сторонньому некваліфікованому втручанні, можна посилити проблему аж до того, що телевізор не підлягатиме відновленню. Саме тому необхідно звертатися до компетентних фахівців з ремонту плазмових телевізорів, до тих, хто використовує тільки професійне обладнання та високоякісні деталі. Наші співробітники якраз такі! Фахівці СЦ «Технарі» феєрично впораються з ремонтом плазмових телевізорів. Ми не ремонтуємо техніку на дому, а використовуємо висококласне професійне обладнання та якісні деталі, здійснюючи ремонт техніки за всіма правилами.

Майстри сервісного центру «Технарі» чудово ремонтують телевізійні матриці, відновлюючи колишню якість зображення, ми також здійснюємо ремонт мікросхем! Ми із задоволенням готові надати послугу з перепрошивки плазмового ТВ нашим клієнтам, адже це гідна альтернатива покупці нової техніки. Наші співробітники «перепрошивають» плазми до останньої версії, що повертає телевізорам наших клієнтів колишню справність і функціональність.

Чому «Технарі» – найкращі в ремонті плазмових ТВ в Одесі

  • У нас гарантія 6 місяців
  • У нас безкоштовна діагностика!
  • У нас найкомпетентнніші майстри!

Якщо ваша плазма прийшла в непридатність – несіть її в «Технарі» і ми повернемо вам повністю робочий ТВ.

Вас також може зацікавити