Ремонт планшетів в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Украіні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту планшетів. Зручний розклад.
Вартість ремонту від 400 грн.
Виконуємо ремонт планшетів будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту планшета складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Експрес діагностика портативної техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою.
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт планшета, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт планшетів в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт планшетів в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт планшетів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт планшетів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт планшетів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт планшетів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт планшетів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.) *
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт планшета Розбірка екранного модуля 550
Ремонт планшета Перезбірка планшета 450
Ремонт планшета Відновлення внутрішніх шлейфів 550
Перепрошивка планшета Відновлення після зниження версії прошивки, відновлення з EDL Qualcomm. 500
Ремонт планшета Відновлення роз’єму живлення, навушників, SD, USB 550
Ремонт планшета Відновлення центральної плати від пролитої рідини с повною очисткою 700
Ремонт планшета Заміна динаміків, мікрофонів, камери, акумуляторів 400
Ремонт планшета Заміна дисплея (екрана, LCD/LED матриці) 650
Ремонт планшета Заміна сенсорного екрана (тачскріна, сенсорного скла) 650
Ремонт планшета Заміна екранного модуля (Touch screen+LCD/LED) 750
Ремонт планшета Ремонт WiFi - модуля 700
Ремонт планшета Ремонт зовнішнього блоку живлення 250
Ремонт материнської плати (1 група складності) Відновлення контактних майданчиків ланцюга живлення після падіння, короткого замикання або потрапляння вологи. Заміна SMD елементів. Відновлення SMD компонентів. 750
Ремонт материнської плати (2 група складності) Відновлення («Реболлінг») або заміна BGA мікросхем  1300
Ремонт материнської плати (3 група складності) Відновлення («Реболлінг») заміна мікросхем  під компаунд  (контролерів заряду, живлення, управління підсвічуванням або зображенням, аудіокодеків, RF мікросхем, Bluetooth, Wi-Fi IC модуля, підсилювачів сигналу).Заміна Sim конекторів. При заміні EMMC або відновленні процесора, проводиться очищення контактних майданчиків від компаунда, посадка куль на мікросхему і установка на плату. 1900
Ремонт планшета Ремонт/Заміна елементів корпусу, засувок, кріплень 450
Ремонт планшета Ремонт/Заміна АКБ, джойстиків, кнопок, вимикачів 400
Ремонт планшета Ремонт/Заміна роз’єму навушників, SD 700
Ремонт планшета Рихтування, вирівнювання корпусу 450
Відновлення ПО на програматорі 1 групи складності Прошивка программатором в разі повільної роботи або пошкоджених областей EMMC пам'яті, перезавантаження пристроїв, відсутність Play-маркету і сервісів Google, відсутність російської мови або версії прошивки на китайській мові. 600
Відновлення ПО на програматорі 2 групи складності Прошивка программатором в разі повільної роботи або пошкоджених областей EMMC пам'яті, перезавантаження пристроїв, відсутність Play-маркету і сервісів Google, відсутність російської мови або версії прошивки на китайській мові.Відновлення пошкодженого IMEI, відновлення калібровок мережі.Відновлення завантажувача.Залежно від року випуску пристрою, версії Android, стороннього втручання в прошивку або її завантажувальний сектор. 1000
Ремонт/Заміна роз’єму USB якщо пристрій не заклеєнний (розбір пристрою механіче скидання корпуса або на гвинтах) 650
Заміна сенсорного/захисного скла в планшетах від 9,7" до 10,1" (AMOLED екран) Порізка та переклеювання сенсорного скла, при цьому зберігається оригінальна матриця (ціна без урахування запчастини) 1300

* ціна вказана без урахування вартості запчастини.

Сервісний центр «Технарі» робить найкращий ремонт планшетів в Одесі. Приносьте на ремонт планшет Acer, Asus і Nexus, Apple (iPad 2, iPad 3 і iPad 4, iPad mini), GoClever, Lenovo, HP, Pocketbook. Ми легко зробимо ремонт планшетів Prestigio, Samsung, Sony і менш відомих брендів. Ми зробимо ремонт планшета, незалежно від виду його поломки! Дивіться! Фахівці нашого сервісного центру ремонтують такі несправності:

 • відремонтуємо екран (дисплей) планшета;
 • усунемо таку несправність, як відсутність мережі Wi-Fi;
 • вирішимо проблему, коли планшет не бачить SIM-карту.

Алгоритм надання наших послуг залежить від виду поломки планшета. Приміром, якщо постраждав тачскрін (екран) планшета, його сама тендітна деталь, ми замінимо екран на планшеті. Враховуючи, що в деяких планшетах сенсор з дисплеєм становлять одне ціле, зробити це не так просто. У такому випадку ми замінимо деталь в зборі – цим займеться кращий майстер найвищої кваліфікації!

Якщо у вас, буквально «ні з того, ні з сього» перестав включатися планшет, напевно, він перегрівся через те, що дехто забув про своєчасну профілактику. Цілком можливо, зламалася центральна плата планшета або ж гніздо живлення. Як правило, з такими поломками ми справляємося шляхом заміни мікросхеми.

Планшет не розпізнає Wi-Fi? Може бути, нам доведеться замінити Wi-Fi модуль, або ж виправити наслідок невдалого досвіду з прошивкою планшета своїми руками.

Ваш планшет не заряджається? Причиною того, до прикладу, може бути банальна несправність зарядного пристрою, або ж несправний роз'єм живлення (контролер живлення), а може вийшла із ладу акумуляторна батарея планшета. Щоб визначити причину, треба принести планшет з зарядним пристроєм на безкоштовну діагностику в сервісний центр «Технарі». Буквально на наступний день ви дізнаєтеся ТОЧНУ поломку, ціну і терміни ремонту.

Кращий ремонт планшетів в Одесі – це к «Технарям»!

Ми зробимо такі послуги, як

 • Ремонт планшета після залиття, заміна кнопок
 • Ремонт динаміків
 • Заміна сенсора, планшета (дисплея, екрану планшета)
 • Ремонт корпусу та Ремонт шлейфу планшета
 • Ремонт материнської плати (або її заміна)
 • Ремонт камери планшета
 • Перепрошивка планшета

В «Технарях», найбільшої мережі сервісів в країні, пропонують обслуговування на вищому рівні! Отримайте гарантію на ремонт 6 місяців! Зверніться до нас. Крім жартів – ви платите тільки за результат!

Відповіді на поширені запитання:
 • Скільки коштує ремонт у вашому сервісному центрі по ремонту планшетів? В залежності від поломки пристрою і його моделі ціна ремонту планшета може змінюватися. Важливу роль у ціноутворенні відіграє той факт, чи використовували техніки при ремонті планшета нові деталі, або обмежилися відновленням старих комплектуючих.
 • Як я можу зробити у вас ремонт планшета недорого? Елементарно. На кожну наступну послугу, яка знадобиться вашому пристрою в рамках одного звернення, поширюється знижка в 10%. Сумарний обсяг знижок може досягати 50%. До того ж, у нас ви можете розплатитися за ремонт планшета частинами протягом декількох місяців.
 • Можна у вас зробити ремонт планшета терміново? Перш, ніж пообіцяти зробити ремонт планшета терміново, ми попереджаємо про можливі наслідки. Ми говоримо, що працюємо за правилами, які забороняють включати принесену з морозу техніку до її нагрівання. Ми воліємо проводити комплексну діагностику несправного пристрою і тестувати його після ремонту. Як бачите, в таких умовах нелегко зробити терміновий ремонт планшета. Для того щоб здійснити якісний ремонт планшета, нам буде потрібно 1-3 дні. У деяких випадках (якщо поломка очевидна) він може тривати 40 хвилин, а іноді (дуже рідко) – більше 3-5 днів.
 • Ви даєте гарантію на ремонт планшета?Звичайно! Гарантія на ремонт планшета в «Технарях» дійсна 6 місяців. Ми використовуємо тільки якісні і нові комплектуючі від виробників, на які вони дають гарантію не менше 1 року.
 • А якщо мій планшет повторно поламається?Якщо це станеться не з вашої вини (залиття, падіння, нехтування правилами експлуатації), ми зробимо ремонт планшета за свій рахунок або ж повернемо вам витрачені на ремонт планшета кошти.
 • Ви поміняєте скло або весь тріснутий екран мого планшета?
Вас також може зацікавити