Ремонт планшетів в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Украіні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту планшетів. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість ремонту від 200 грн.
Виконуємо ремонт планшетів будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту планшета складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Експрес діагностика портативної техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 300 грн.
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт планшета, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт планшетів в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт планшетів в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт планшетів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт планшетів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт планшетів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт планшетів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт планшетів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.) *
Безкоштовна діагностика Вартість діагностики становить 0 грн, за умови згоди клієнта на оплату мінімальної вартості ремонту, яка визначається при прийомі обладнання 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Відновлення внутрішніх шлейфів Відновлення внутрішніх шлейфів планшета 450
Відновлення ПО на програматорі 
1 групи складності
 • Відновлення після зниження версії прошивки, відновлення з EDL Qualcomm HS-USB QLOADER 9008 Antirollback за допомогою програматорів.
 • Прошивка программатором в разі повільної роботи або пошкоджених областей EMMC пам'яті, перезавантаження пристроїв, відсутність Play-маркету і сервісів Google, відсутність російської мови або версії прошивки на китайській мові.
 • Відновлення пошкодженого IMEI, відновлення калібровок мережі.
 • Відновлення завантажувача.
 • Залежно від року випуску пристрою, версії Android, стороннього втручання в прошивку або її завантажувальний сектор.
500
Відновлення ПО на програматорі 
2 групи складності
 • Відновлення після зниження версії прошивки, відновлення з EDL Qualcomm HS-USB QLOADER 9008 Antirollback за допомогою програматорів.
 • Прошивка программатором в разі повільної роботи або пошкоджених областей EMMC пам'яті, перезавантаження пристроїв, відсутність Play-маркету і сервісів Google, відсутність російської мови або версії прошивки на китайській мові.
 • Відновлення пошкодженого IMEI, відновлення калібровок мережі.
 • Відновлення завантажувача.
 • Залежно від року випуску пристрою, версії Android, стороннього втручання в прошивку або її завантажувальний сектор.
1000
Відновлення програмного забезпечення Відновлення програмного забезпечення (перепрошивка) 350
Заміна акумулятора Заміна акумулятора планшета 350
Заміна динаміка Заміна динаміка планшета 350
Заміна дисплея Заміна дисплея (екрана, LCD/LED матриці) 350
Заміна камери Заміна камери планшета 350
Заміна мікрофона Заміна мікрофона планшета 350
Заміна сенсорного екрану Заміна сенсорного екрану (тачскрін, сенсорного скла) 350
Заміна сенсорного/захисного скла в планшетах до 8" (AMOLED екран) Порізка та переклеювання сенсорного скла, при цьому зберігається оригінальна матриця (ціна без урахування запчастини) 800
Заміна сенсорного/захисного скла в планшетах від 9,7" до 10,1" (AMOLED екран) Порізка та переклеювання сенсорного скла, при цьому зберігається оригінальна матриця (ціна без урахування запчастини) 950
Заміна екранного модуля Заміна екранного модуля (тачскрін + LCD/LED) 350
Ремонт зовнішнього блоку живлення Ремонт зовнішнього блоку живлення планшета 250
Ремонт модуля Wi-Fi Ремонт модуля Wi-Fi планшета 400
Ремонт після потравляння вологи чи занурення в рідину Видалення окислів та інших наслідків потрапляння рідини на системну плату 500
Розбирання екранного модуля Розбирання екранного модуля 300
Ремонт/заміна кнопок Ремонт/заміна джойстиків, кнопок, вимикачів 350
Ремонт/заміна роз'ємів Ремонт/заміна роз'єму живлення, навушників, SD 400
Ремонт/заміна роз'ємів Ремонт/заміна роз'єму USB (ціна з урахуванням запчастини) 500
Ремонт/заміна елементів корпусу Ремонт/заміна елементів корпусу, засувок, кріплень 350
Встановлення захисної плівки Підготовка сенсорного скла до встановлення захисної плівки, поклейка 80
Ремонт планшетів Рихтування, вирівнювання корпусу 400
Ремонт материнської плати 1 група складності
 • Відновлення контактних майданчиків ланцюга живлення після падіння, короткого замикання або потрапляння вологи.
 • Заміна SMD елементів
 • Відновлення SMD компонентів
600
Ремонт материнської плати 2 група складності **
 • Відновлення («Реболлінг») або заміна BGA мікросхем (контролерів заряду, живлення, управління підсвічуванням або зображенням, аудіокодеків, RF мікросхем, Bluetooth, Wi-Fi IC модуля, підсилювачів сигналу)
 • Відновлення контактних з’єднань схеми живлення після падіння, короткого замикання або потрапляння вологи.
 • Відновлення материнської плати в результаті потрапляння вологи включаючи заміну SMD компонентів пошкоджених корозією
 • Відновлення елементів мікросхем Audio, RF, WiFi, Bluetooth
 • Відновлення сигнальних ліній DATA синхронізації з комп'ютером
 • Відновлення контактних з’єднань шлейфа дисплея в результаті потрапляння вологи, механічного впливу (відновлення працездатності дисплея без його заміни)
 • Відновлення («Реболлінг») або заміна мікросхем EMMC, процесора (Прошивка программатором, відновлення IMEI, налаштувань EFS, прошивка калібровок і самої прошивки. При заміні EMMC або відновленні процесора, проводиться посадка куль на мікросхему і установка на плату).
1200
Ремонт материнської плати 3 група складності ***
 • Відновлення мікросхем («Реболлінг») включаючи відновлення контактних з’єднань під елементами в результаті потрапляння вологи
 • Відновлення («Реболлінг») або заміна BGA мікросхем (контролерів заряду, живлення, управління підсвічуванням або зображенням, аудіокодеків, RF мікросхем, Bluetooth, Wi-Fi IC модуля, підсилювачів сигналу)
 • Заміна Sim конекторів
 • Відновлення («Реболлінг») або заміна мікросхем EMMC, процесора (Прошивка программатором, відновлення IMEI, налаштувань EFS, прошивка калибровок і самої прошивки. При заміні EMMC або відновленні процесора, проводиться очищення контактних майданчиків від компаунда, посадка куль на мікросхему і установка на плату. Чистка області навколо мікросхем від компаунда).
1800
Ремонт Powerbank Ремонт материнської плати 600

* ціна вказана без урахування вартості запчастини.

** З урахуванням відсутності компаунда поруч з деталлю, необхідної для заміни або відновлення.

*** З урахуванням присутності компаунда поруч з деталлю, необхідної для заміни або відновлення. Складність заміни мікросхем на платі в компаунді полягає в ризику пошкодження обвісу або пошкодження прилеглих елементів, перегріву мікросхем, що призводить до виходу пристрою з ладу, так само можуть бути обриви контактних з’єднань під мікросхемою. При заміні мікросхеми або відновленні, проводиться очищення від компаунда, посадка куль на мікросхему і установка на плату. При заміні мікросхеми проводиться додаткове відведення тепла для запобігання пошкодження мікросхем які знаходяться поруч. Враховується коефіцієнт складності робіт в залежності від присутності компаунда або його відсутності на платі, знаходження процесора або EMMC пам'яті в прилеглій області.

Сервісний центр «Технарі» робить найкращий ремонт планшетів в Одесі. Приносьте на ремонт планшет Acer, Asus і Nexus, Apple (iPad 2, iPad 3 і iPad 4, iPad mini), GoClever, Lenovo, HP, Pocketbook. Ми легко зробимо ремонт планшетів Prestigio, Samsung, Sony і менш відомих брендів. Ми зробимо ремонт планшета, незалежно від виду його поломки! Дивіться! Фахівці нашого сервісного центру ремонтують такі несправності:

 • відремонтуємо екран (дисплей) планшета;
 • усунемо таку несправність, як відсутність мережі Wi-Fi;
 • вирішимо проблему, коли планшет не бачить SIM-карту.

Алгоритм надання наших послуг залежить від виду поломки планшета. Приміром, якщо постраждав тачскрін (екран) планшета, його сама тендітна деталь, ми замінимо екран на планшеті. Враховуючи, що в деяких планшетах сенсор з дисплеєм становлять одне ціле, зробити це не так просто. У такому випадку ми замінимо деталь в зборі – цим займеться кращий майстер найвищої кваліфікації!

Якщо у вас, буквально «ні з того, ні з сього» перестав включатися планшет, напевно, він перегрівся через те, що дехто забув про своєчасну профілактику. Цілком можливо, зламалася центральна плата планшета або ж гніздо живлення. Як правило, з такими поломками ми справляємося шляхом заміни мікросхеми.

Планшет не розпізнає Wi-Fi? Може бути, нам доведеться замінити Wi-Fi модуль, або ж виправити наслідок невдалого досвіду з прошивкою планшета своїми руками.

Ваш планшет не заряджається? Причиною того, до прикладу, може бути банальна несправність зарядного пристрою, або ж несправний роз'єм живлення (контролер живлення), а може вийшла із ладу акумуляторна батарея планшета. Щоб визначити причину, треба принести планшет з зарядним пристроєм на безкоштовну діагностику в сервісний центр «Технарі». Буквально на наступний день ви дізнаєтеся ТОЧНУ поломку, ціну і терміни ремонту.

Кращий ремонт планшетів в Одесі – це к «Технарям»!

Ми зробимо такі послуги, як

 • Ремонт планшета після залиття, заміна кнопок
 • Ремонт динаміків
 • Заміна сенсора, планшета (дисплея, екрану планшета)
 • Ремонт корпусу та Ремонт шлейфу планшета
 • Ремонт материнської плати (або її заміна)
 • Ремонт камери планшета
 • Перепрошивка планшета

В «Технарях», найбільшої мережі сервісів в країні, пропонують обслуговування на вищому рівні! Отримайте гарантію на ремонт 6 місяців! Зверніться до нас. Крім жартів – ви платите тільки за результат!

Відповіді на поширені запитання:
 • Скільки коштує ремонт у вашому сервісному центрі по ремонту планшетів? В залежності від поломки пристрою і його моделі ціна ремонту планшета може змінюватися. Важливу роль у ціноутворенні відіграє той факт, чи використовували техніки при ремонті планшета нові деталі, або обмежилися відновленням старих комплектуючих.
 • Як я можу зробити у вас ремонт планшета недорого? Елементарно. На кожну наступну послугу, яка знадобиться вашому пристрою в рамках одного звернення, поширюється знижка в 10%. Сумарний обсяг знижок може досягати 50%. До того ж, у нас ви можете розплатитися за ремонт планшета частинами протягом декількох місяців.
 • Можна у вас зробити ремонт планшета терміново? Перш, ніж пообіцяти зробити ремонт планшета терміново, ми попереджаємо про можливі наслідки. Ми говоримо, що працюємо за правилами, які забороняють включати принесену з морозу техніку до її нагрівання. Ми воліємо проводити комплексну діагностику несправного пристрою і тестувати його після ремонту. Як бачите, в таких умовах нелегко зробити терміновий ремонт планшета. Для того щоб здійснити якісний ремонт планшета, нам буде потрібно 1-3 дні. У деяких випадках (якщо поломка очевидна) він може тривати 40 хвилин, а іноді (дуже рідко) – більше 3-5 днів.
 • Ви даєте гарантію на ремонт планшета?Звичайно! Гарантія на ремонт планшета в «Технарях» дійсна 6 місяців. Ми використовуємо тільки якісні і нові комплектуючі від виробників, на які вони дають гарантію не менше 1 року.
 • А якщо мій планшет повторно поламається?Якщо це станеться не з вашої вини (залиття, падіння, нехтування правилами експлуатації), ми зробимо ремонт планшета за свій рахунок або ж повернемо вам витрачені на ремонт планшета кошти.
 • Ви поміняєте скло або весь тріснутий екран мого планшета?
Вас також може зацікавити