Перепрошивка планшета в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту планшетів. Зручний графік роботи.
Вартість прошивки 600 грн.
Виконуємо ремонт планшетів будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин
Час лагодження планшета становить від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Експрес діагностика портативної техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою.
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт планшетів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Перепрошивка планшета в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Перепрошивка планшета в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Перепрошивка планшета в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Перепрошивка планшета в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Перепрошивка планшета в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Перепрошивка планшета в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Перепрошивка планшета в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Відновлення ПО на програматорі 1 групи складності Прошивка программатором в разі повільної роботи або пошкоджених областей EMMC пам'яті, перезавантаження пристроїв, відсутність Play-маркету і сервісів Google, відсутність російської мови або версії прошивки на китайській мові. 600
Відновлення ПО на програматорі 2 групи складності Прошивка программатором в разі повільної роботи або пошкоджених областей EMMC пам'яті, перезавантаження пристроїв, відсутність Play-маркету і сервісів Google, відсутність російської мови або версії прошивки на китайській мові.Відновлення пошкодженого IMEI, відновлення калібровок мережі.Відновлення завантажувача.Залежно від року випуску пристрою, версії Android, стороннього втручання в прошивку або її завантажувальний сектор. 1000


Власник планшета, який вважає девайс зручним і незамінним в побуті, дуже радіє швидкої швидкості пристрою. Але як же його засмучує постійне зависання і гальмування, яке починається через кілька місяців після активного користування новеньким і шустрим гаджетом! Про те, щоб купити нову «іграшку», не може бути й мови, але нервувати з приводу сторінок, що відкриваються «зі скрипом» – теж не вихід! Розслабтеся. Ми знаємо, як допомогти! «Технарі», найкраща і найбільша мережа сервісів в країні, повертає сотням пристроїв «першу молодість», заощаджуючи їх власникам нерви і чималу суму витрат, якими сьогодні загрожує покупка нової техніки. Здійсніть у нас прошивку андроїд! Згадайте час, коли вас на 100% влаштовував стрімкий планшет!

Навіщо «Технарі» роблять прошивку планшета в Одесі?

Ми прошиваємо андроїд до останньої версії, а ви отримуєте відчуття, що користуєтеся новою технікою. Чим погано? В ході програмного ремонту наші фахівці можуть видалити непотрібні файли, завантажені вами і встановлені слідом за скачанными програмами. Приміром, завантаження комп'ютерної «іграшки» сьогодні неможливе без цілої низки «сміттєвих» файлів, яким ви відкриваєте доступу до пам'яті планшета. Іграшку ви видалите, вдосталь награвшись, а тимчасові файли продовжать засмічувати ОС. Зрозуміло, що швидкість планшета залишиться в минулому!

Але ви можете повернути час, коли пристрій виконував ваші команди! Приносьте його, якщо хочете прискорити роботу, до нас! «Технарі» перебувають в курсі подій щодо виходу останніх версій прошивок від виробника. Ми оновимо до неї планшет, прискоривши його роботу, і піднімемо вам настрій, заощадивши дорогоцінний час!

Якісна прошивка від професіоналів Android вам стане в нагоді, якщо не вийшло зробити прошивку своїми руками. Не смійтеся! «Технарі» приймають величезну кількість пристроїв після таких невдалих експериментів. Їх власники у своєму бажанні заощадити, зробивши такий важливий ремонт непрофесійно, втратили, між іншим, велику суму грошей на апаратний ремонт. Наприклад, заміна плати.

Однак і заміна плати планшета – не самий сумний наслідок невдалої прошивки своїми руками. В особливо складних ситуаціях планшет перетворюється в «цеглину», і тоді його неможливо відновити. Нещасних користувачів техніки, яких торкнулася ця проблема, вже нічого не втішить. Уявіть, як вони сумують, що вирішили заощадити кілька сотень гривень на професійних послугах! Якби вони знали, чим закінчується 8% випадків непрофесійної прошивки!

Ідеальна прошивка планшета в Одесі від «Технарів» - це

  • компетентні професіонали зі стажем від 4 років;
  • безкоштовна післяремонтна діагностика та консультація.

Не варто сумніватися, краще принесіть-но техніку в сервісний центр. Ми з задоволенням продемонструємо, як уміємо працювати! 

Вас також може зацікавити