Встановлення програм в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту та налаштуванню комп'ютерної техніки в Україні. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів в тиждень.
Вартість програмних робіт від 250 грн
Виконуємо установку і налаштування програм, пропонуємо розстрочку на ремонт
Час установки від 45 хвилин
Час проведення програмних робіт становить від 45 хвилин до 2 днів в 90% звернень
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на послуги з ремонту, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Встановлення програм в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Встановлення програм в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Встановлення програм в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Встановлення програм в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Встановлення програм в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Встановлення програм в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Встановлення програм в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Встановлення операційної системи та програм "Пакет Мінімум" Розбиття жорсткого диска на декілька логічних дисків, встановлення та активація операційної системи, встановлення та налаштування драйверів пристроїв і системних утиліт виробника, здійснення налаштувань користувача, встановлення відео і аудіо кодеків. 399
Встановлення операційної системи та програм "Пакет Максимум" Розбиття жорсткого диска на декілька логічних дисків, встановлення та активація операційної системи, встановлення та налаштування драйверів пристроїв і системних утиліт виробника, здійснення налаштувань користувача, встановлення відео і аудіо кодеків. З резервним копіюванням даних з робочого жорсткого диска до 100 Гігабайт 499
Офісні пакети Microsoft Office 365 персональний (електронна ліцензія на 1 рік) 1259
Офісні пакети Microsoft Office 365 Business преміум 3229
Офісні пакети Microsoft Office 365 для дому (електронна ліцензія на 1 рік) на 1ПК 1555
Офісні пакети Microsoft Office для дому та навчання 2019 2719
Офісні пакети Microsoft Office для дому та бізнесу 2019 6399
Офісні пакети Microsoft Office професійний 2019 11399
Операційні системи Microsoft Windows 10 Домашня (всі мови) (електронна ліцензія) 3899
Операційні системи Microsoft Windows 10 Pro (всі мови) (електронна ліцензія) 5799
Антивіруси «Zillya! Internet Security» на 1 ПК з правом користування на 1 рік 199
Антивіруси  Zillya! Total Security на 1 ПК з правом користування на 1 рік 299
Антивіруси  Zillya! Антивірус на 1 ПК з правом користування на 1 рік 119
Антивіруси  Zillya! Internet Security for Android на 1 пристрій з правом користування на 1 рік 119
Антивіруси  avast! Internet Security 1 ПК з правом користування на 1 рік 364
Антивіруси  avast! Internet Security 1 ПК з правом користування на 1 рік (продовження) 264


Без правильно встановленого і коректно налаштованого програмного забезпечення ваш комп'ютер або ноутбук будуть просто коробкою, з безліччю металевих і пластикових деталей.

Грамотні фахівці нашого одеського сервісного центру «Технарі» з радістю встановлять на ваш ноутбук або комп'ютер якісне програмне забезпечення, яке відповідає вашим вимогам. «Технарі» безкоштовно продіагностують ваш пристрій і визначать його можливості, і тільки після цього встановлять оптимальне програмне забезпечення. Наші професіонали коректно налаштують програми і перевірять їх на сумісність!

Послуги, які здійснюються в СЦ «Технарі» по установці ПО:

  • Ми здійснюємо установку програм.
  • Встановлюємо Windows.
  • Здійснюємо установку ліцензованих програм.
  • Здійснюємо комп'ютерну допомогу.

На наші послуги, як і завжди, ми видаємо шестимісячну гарантію.

Які програми та операційні системи встановлюють «Технарі»

  • Ми встановлюємо операційні системи, такі як Windows, Mac OS, Linux.
  • Ми встановимо на ваш комп'ютер офісні додатки: Microsoft Office, OpenOffice.
  • Ми встановлюємо різні інтернет-браузери, такі як Chrome, Internet Explorer, Safari, Mozilla, Opera та інші.
  • А також ми здійснюємо установку поштових програм і антивірусів (Avast, Dr.Web, Касперського, Avira, Eset NOD, AVG, Microsoft Security Essentials та ін.)

Ми гарантуємо якісну установку іншого спеціалізованого програмного забезпечення, яке буде сумісним з вашим ноутбуком або комп'ютером.

Нагадуємо, що сервісний центр «Технарі» працює тільки з ліцензійними або широко поширеними програмами. Приходьте в «Технарі» і ви залишитеся задоволені якістю обслуговування!

Вас також може зацікавити