Встановлення Windows на Mac в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
Більше 10 сервісних центрів Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів по налаштуванню комп'ютерної техніки в Україні. Зручний графік роботи. 
Вартість програмних робіт від 370 грн.
Виконуємо встановлення та налаштування програм
Час встановлення від 45 хвилин.
Час проведення програмних рабіт складає від 45 хвилин до 2 днів в 90% випадків.
Гарантія 6 месяців.
Надаємо гарантію 6 месяців на послуги з ремонту, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або відшкодуємо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Встановлення Windows на Mac в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Встановлення Windows на Mac в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Встановлення Windows на Mac в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Встановлення Windows на Mac в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Встановлення Windows на Mac в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Встановлення Windows на Mac в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Встановлення Windows на Mac в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Встановлення ОС Windows на Mac "Пакет Мінімум" Розбиття жорсткого диска на декілька логічних дисків, встановлення та активація операційної системи, встановлення та налаштування драйверів пристроїв і системних утиліт виробника, здійснення налаштувань користувача, встановлення відео і аудіо кодеків, встановлення програми для архівації даних, встановлення антивірусного програмного забезпечення, налаштування віддаленого доступу 370
Встановлення ОС Windows на Mac "Пакет Максимум" Розбиття жорсткого диска на декілька логічних дисків, встановлення та активація операційної системи, встановлення та налаштування драйверів пристроїв і системних утиліт виробника, здійснення налаштувань користувача, встановлення відео і аудіо кодеків, встановлення програми для архівації даних, встановлення антивірусного програмного забезпечення, налаштування віддаленого доступу, налаштування резервного копіювання даних в облоко, встановлення офісних програм, встановлення програм для перегляду фотографій і зображень 680


Встановлення Windows на Mac в Одесі стане в нагоді людям, які бажають поєднати прорив у технологіях (Mac) і звичний уклад (Windows). Можливо, і ви серед них? Якщо це дійсно так, «Технарі», в яких працюють першокласні фахівці, візьмуть на себе відповідальність допомогти в цьому питанні. Визначтеся зі своїми уподобаннями, згадавши, чим Windows відрізняється від операційної системи OS X.

Переваги Windows, яких немає в Mac:

  • легке використання звичних програм, відсутність необхідності адаптуватися до нових правил OS X;
  • клієнт-банк, що працює в Internet Explorer;
  • бухгалтерський пакет «1С:Підприємство», якого немає в OS X; 
  • більшість ігор розроблено для Microsoft і не призначено для Apple.

Чим загрожує самостійна установка windows 7 (windows 10) на mac:

  • це займе чимало часу (погодьтеся, його можна спрямувати на справу, в якій ви розбираєтеся); 
  • «Технарі» зможуть встановити систему, і вона стовідсотково не «злетить» через пару тижнів, а ви?;
  • встановлена нами ОС Windows буде тільки ліцензійною;
  • швидше за все, простий користувач втратить інформацію на комп'ютері, фахівці гарантовано збережуть її після установки системи;
  • ви не зможете гарантувати очікуваний результат своєї роботи. Сервісний центр «Технарі» забезпечує будь-якому клієнту гарантію на послуги професіоналів.

Візьміть консультацію по нюансам установки Windows на Mac, набравши один з номерів: (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909.

Вас також може зацікавити