Відновлення даних в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту комп'ютерів в Україн. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість відновлення данних від 960 грн.
Виконуємо установку, настройку програм та відновлення даних. Пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 2 днів
Час проведення відновлення даних складає від 2 до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Відновлення даних в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Відновлення даних в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Відновлення даних в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Відновлення даних в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Відновлення даних в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Відновлення даних в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Відновлення даних в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Відновлення даних Відновлення видалених файлів з флеш накопичувача 960
Відновлення даних Відновлення видалених файлів з HDD, SSD 1240
Відновлення даних Відновлення інформації при наявності "бедблоків" 1960
Відновлення даних Відновлення інформації при несправній електроніці 1640
Відновлення даних Відновлення інформації при пошкодженні служебної зони 2240
Відновлення даних Відновлення інформації з RAID-масиву 2480

На вашому ноутбуці, комп'ютері або на зовнішньому носії абсолютно несподівано зник логічний диск? Програма або файл при спробі відкриття видають помилку, що вилучений один із системних файлів? Несподівано зникла важлива інформація?

Перераховані неприємності можуть виникнути унаслідок несправної роботи апаратного або програмного забезпечення, після некоректного вимкнення пристрою або у результаті діяльності вірусів. Або якщо ви випадково видалили або відформатували важливі дані. З якої б причини не відбулася втрата даних, в сервісному центрі «Технарі» вам їх відновлять.

Коли може знадобитися відновлення даних?

  • після форматування даних
  • після зараження операційної системи вірусами
  • після видалення даних
  • після пошкодження жорсткого диска

Ми допоможемо вам «оживити» дані будь-якого формату, незважаючи на причину їх втрати. Документи, розрахунково-графічна робота, дипломний проект, відео, музика, фото – все це можна повернути, навіть якщо ви випадково відформатували диск або флешку.

Чим відновлення даних у нас відрізняється від відновлення безкоштовними або платними програмами в мережі?

Результатом. Відновлюємо навіть в самих безнадійних випадках, після інших фахівців, які винесли вердикт, що дані відновити не можна. Позитивний результат гарантований в 99% випадків, а 1% складають жорсткі диски зі значними пошкодженнями і деформацією. Але навіть тоді можна спробувати відновити дані. Пам'ятайте, ви платитетільки за позитивний результат, так що спробувати відновити дані можна завжди.

Чому процедура відновлення даних настільки дорога?

Відновлення даних – це складна і дорога процедура, що займає тривалий час, вимагає дорогого устаткування і програмного забезпечення. Але ми гарантовано відновимо дані, хоча це і вимагає чималих зусиль.

Чому не слід намагатися самостійно відновити дані?

Проводячи відновлення самостійно, ви ризикуєте погіршити стан диска, наприклад, якщо втрата даних сталася через несправну головку, а ви продовжуєте її «ганяти» по диску. Після самостійного відновлення даних процедура потребуватиме більшого часу, а значить і більше коштів.

У сервісному центрі «Технарі» ми здійснюємо відновлення даних з дисків, флешок, жорстких дисків, відновлюємо програми, файли і навіть Windows.

Консультацію щодо вартості і строків відновлення даних можна отримати по телефону (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909. Звертайтесь, і ми гарантовано відновимо загублені дані, дотримуючись всіх правил конфіденційності.

Вас також може зацікавити