Ремонт принтерів Epson в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
прямо зараз


На даний момент Принтери Epson не обслуговуємо. Про відновлення прийому їх у ремонт повідомимо.
Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту в Україні. Зручний розклад.

Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт принтерів будь-якої складності

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту принтера складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт принтерів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонтувідгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт принтерів Epson в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт принтерів Epson в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт принтерів Epson в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт принтерів Epson в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт принтерів Epson в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт принтерів Epson в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт принтерів Epson в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Японська компанія Epson є структурним підрозділом концерну Seiko, заснованого в 1881 році. Перший принтер цього бренду був вбудований в настільний кварцовий годинник, оснащений спеціальним хронометром. Прилад під назвою Crystal Chronometer 951 фіксував і відразу ж роздруковував результати проходить в Токіо Олімпіади (1964). Через 4 роки було налагоджено масове виробництво минипринтера EP-101, вага якої становив 2,5 кг. Пристрій відрізнявся не тільки компактними розмірами, але і високими показниками надійності. Варто відзначити, що і через майже 150 років ремонт принтерів Epson, якщо і відбувається, то далеко не завжди з вини виробника. Як правило, несправності стосуються тільки тих принтерів Epson, при експлуатації яких не були дотримані елементарні правила. Якщо це сталося, найбільша українська сервісна мережа по негарантийному ремонту принтерів «Технарі» допоможе вирішити цю проблему.

«Технарі» проводять ремонт принтерів Epson в Одесі різних моделей

Клієнти, які вперше довірили ремонт своєї техніки мережі наших сервісних центрів, приносять принтери Epson l100 і принтериEpson l800. Ми здійснюємо комплексний ремонт принтерів в Одесі Epson stylus, робимо ремонт принтера Epson r300 і Epson 1410. Постійні користувачі наших послуг приносять принтери Epson l200 і замовляють ремонт принтерів Epson l110, Epson stylus sx130, а також Epson l210.

Чому в центрах по ремонту принтерів Epson найкращі послуги:

- «Технарі» працюють для вас 6 днів на тиждень без перерви в Приморському районі Одеси

- «Технарі» дають 6 місяців гарантії на послуги.

- «Технарі» роблять ремонт принтерів Epson недорого! На кожну наступну послугу з ремонту принтерів Epson поширюється гарантія.

Ви вже нам довіряєте? Перевірте наші слова, давши нам можливість полагодити ваш принтер! Приносьте його в сервісний центр «Технарі»!

Вас також може зацікавити