Ремонт моніторів в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту моніторів в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість ремонту від 400 грн.
Виконуємо ремонт моніторів будь-якої складності, пропонуємо оплатити ремонт в розстрочку
Термін ремонту від 2 днів
Час ремонту монітора складає від 2 днів
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт моніторів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт моніторів в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт моніторів в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт моніторів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт моніторів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт моніторів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт моніторів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт моніторів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт та обслуговування моніторів Ремонт монітора з діагоналлю до 19" 450
Ремонт та обслуговування моніторів Ремонт монітора 20"-22" 500
Ремонт та обслуговування моніторів Ремонт монітора 23"-25" 600
Ремонт та обслуговування моніторів Ремонт монітора з діагоналлю понад 26" 750
Відновлення панелей (матриць) моніторів Ремонт панелі діагоналлю до 19" 500
Відновлення панелей (матриць) моніторів Ремонт панелі 20"-22" 600
Відновлення панелей (матриць) моніторів Ремонт панелі 23"-25" 800
Відновлення панелей (матриць) моніторів Ремонт панелі діагоналлю понад 26" 980
Відновлення панелей моніторів (TFT) Заміна ламп підсвічування панелі до 20" дюймів 900
Відновлення панелей моніторів (TFT) Заміна ламп підсвічування панелі від 21" дюймів 1500


Несправний монітор, який є найбільш тендітної деталлю комп'ютера, може додати своєму власникові чимало переживань – починаючи від незручності (на моніторі з'явилися смуги і точки), і закінчуючи повним незадоволенням (монітор не включається). Як у першому, так і в другому випадку найбільша українська мережа сервісних центрів по ремонту моніторів «Технарі» виконає ремонт вашої техніки.

Монітори, ремонт яких здійснюють в «Технарях»

Інженерний відділ в «Технарях» регулярно здійснює ремонт моніторів Samsung (Самсунг), Apple, ViewSonic. Ми робимо ремонт моніторів LG, Acer, Asus, Sony, BenQ, Philips, Dell, AOC, а також менш популярних моніторівiiyama, Fujitsu, Terra. На всі послуги по ремонту техніки поширюється гарантія на термін 6 місяців. Насправді ви не зіткнетеся з поломкою монітора довгі роки, якщо будете дотримуватися найпростіших умов його використання, отриманих в ході консультації від Технарів.

Які проблеми усуне наш ремонт моніторів в Одесі?

  • ми відремонтуємо несправний інвертор, зробимо ремонт блоку живлення монітора, який поламався з-за поганої якості пайки (в іншому сервісному центрі або майстерні), з причини «поважного» віку монітора або через стрибки напруги в електричній мережі. В такому випадку ремонт монітора буде полягати в заміні конденсаторів, яку проведуть наші інженери;
  • усунемо механічні пошкодження монітора (в монітор потрапила волога або сторонні предмети, монітор впав);
  • зробимо ремонт ламп підсвічування монітора, які нерідко виходять з ладу із-за механічного втручання або, знову-таки, попадання вологи;
  • здійснимо ремонт плати управління. Даний вид ремонту моніторів є досить непоширеним, і полягає в заміні плати управління.

Відмітні особливості «Технарів»

  • Майже завжди ремонт моніторів в «Технарях» займає від 45 хвилин до 5 днів.
  • Вас чекають в сервісному центрі в Приморському районі Одеси.
  • Гарантія на ремонт моніторів буде дійсна 6 місяців, а на комплектуючі, які беруть участь у ремонті – 1 рік.
  • Перед ремонтом монітора його безкоштовно продіагностують, а після ремонту ви отримаєте детальну консультацію щодо правильного використання техніки.
  • Будь-який ремонт моніторів (як і іншої техніки) проводиться сертифікованими майстрами на професійному обладнанні.
  • Клієнти сплачують справедливу вартість ремонту моніторів. Залежно від діагоналі екрана, ціна комплексного ремонту моніторів, який означає виключно справну техніку, буде однаковою для пристроїв будь-якого виробника.

Приносьте техніку в сервісний центр в Одесі, і зрозумійте, що таке висококласний рівень ремонту моніторів.

Кращий ремонт моніторів в Одесі з гарантією 6 місяців!

Вас також може зацікавити