Заміна відеокарти ноутбуку в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість заміни від 1050 грн.
Виконуємо ремонт ноутбуків будь-якої складності, пропонуємо розстрочку.
Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту ноутбука складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.
Експрес діагностика портативної техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 300 грн.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт ноутбуків, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Заміна відеокарти ноутбуку в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Заміна відеокарти ноутбуку в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Заміна відеокарти ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Заміна відеокарти ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Заміна відеокарти ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Заміна відеокарти ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Заміна відеокарти ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.) *
Заміна графічної логіки (відеочіп) Заміна мікросхеми інтегрованого відеоадаптера на системній платі 1450
Заміна системи логіки (південний/північний міст) Заміна мікросхеми системної логіки системної плати (чіпсету) 1450
Термоусадка з перекаткой контактних куль (Рэболинг) Демонтаж чіпа, видалення старих контактних куль з чіпа і системної плати, нанесення нових куль з послідуючим монтажем 1050

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Може настати такий сумний день, коли монітор Вашого ноутбука просто відмовиться включатись, і ніякі зусилля його реанімувати, позбавившись смуг та плям чи жахливого чорного екрану, не принесуть успіху. Ви точно впевнилися, що включили його? І що проблема не в ноутбуці? І що ніякий інший пристрій до ноутбука не підключається? Тоді сумнівів нема – зламана відеокарта ноутбука. Лагодження цього комплектуючого з задоволенням проводять майстри одеського сервісного центру «Технарі». Вже через декілька днів Ви зможете забрати свого полагодженого електронного помічника.

Найкращий одеський ремонт відеокарти ноутбука

Спеціалісти сервісного центру вже не раз стикалися з такими проблемами, як непривабливі смуги на екрані ноутбука, спотворене зображення, миготіння дратівливих квадратів та плям. Вам знайомий цей опис? Тоді Ваша дорога лежить до СЦ «Технарі». Лише тут можливий якісний ремонт відеокарти. Ми пропонуємо вам такі переваги:

  • Повністю безкоштовна діагностика. Це початок любого ремонту в «Технарях». Глибока діагностика допомагає підтвердити первинний діагноз проблеми та вибрати шлях виправлення поломки.
  • Якісний ремонт. Справжні спеціалісти полагодять відеокарту Вашого ноутбука в більшості випадків вже за декілька днів на професіональному обладнанні.
  • Післяремонтне тестування. Ми підтверджуємо спеціальним обладнанням справність відеокарти.
  • Високий гарантійний строк. 6-місячна гарантія нікого не лишить байдужим. Ми впевнені в якості своїх послуг, а належна експлуатація збереже Вашу техніку справною на довгі роки.

Вибір «Технарів» в Одесі – найкращий

Сервісний центр «Технарі» може по праву пишатися заслуженою репутацією. Ми завжди стараємося, щоб клієнтам було комфортно працювати з нами і передусім дбаємо про їх вигоду. 

Не час для вагань! Час ремонтувати відеокарту ноутбука! Приходьте в «Технарі».

Вас також може зацікавити