Чистка ноутбуку в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Києві. Зручний розклад.
Вартість чистки ноутбука від 300 грн
Виконуємо профілактику від 45 хвилин
Час проведення чистки ноутбука складає 45 хвилин у 90% звернень
Експрес діагностика портативної техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 150 грн.
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт ноутбуків, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту

відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Чистка ноутбуку в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Чистка ноутбуку в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Чистка ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Чистка ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Чистка ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Чистка ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Чистка ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Апаратна профілактика Заміна термопасти, очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу, мастило активної системи охолодження. 470
Апаратна профілактика ігрових ноутбуків Заміна термопасти, очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу, мастило активної системи охолодження. 630
Програмна профілактика Видалення тимчасових файлів, чищення реєстру, усунення впливу комп'ютерних вірусів на систему, відновлення системи пошкодженої вірусними програмами, установка відсутніх\пошкоджених драйверів пристроїв і т.п. Час проведення - вiд 2 годин 300


«Технарі», найбільша мережа сервісів по обслуговуванню ноутбуків, тепер приймає техніку від одеситів. У нас роблять найкращу в країні профілактику ноутбуків!

Навіщо потрібна профілактика, чистка ноутбука?

Чистка ноутбука – обов'язкова умова безвідмовної роботи техніки. Найкраще чищення ноутбуків в Одесі роблять у «Технарях», і справа не тільки в нашому високому професіоналізмі. Крім процедури, що забезпечить стабільну роботу ноутбука, ми даємо своїм клієнтам масу привілеїв - 6 місяців гарантіі та високу якість ремонту. Популярність «Технарів» зробила нас найбільшою мережею сервісів по всій Україні!

Чистка ноутбука – те ж саме техобслуговування автомобіля, необхідність в якому, мабуть, не викликає у вас сумніву. Кожен власник машини знає: краще пройти техобслуговування у рекомендований період. Зробивши своєчасну заміну масла, перевірку роботи всіх систем, скидання системних помилок, можна упередити неприємні ситуації – ніхто не хоче застрягти посеред траси.

Ось і ноутбук вимагає догляду. Нікому не хочеться застрягти посеред написання диплома або складання важливого звіту з причини несподіваного зависання або вимикання ноутбука.

Профілактика, або ж чистка ноутбука, як її називають в народі, буває апаратною і програмною. Обидві ці процедури є однаково важливими, вони відповідають за стабільну і коректну роботу пристрою.

Що таке апаратна профілактика в сервісному центрі «Технарі»?

Ми робимо таку апаратну профілактику в Одесі:

  • здійснюємо повне розбирання ноутбука;
  • робимо очищення пристрою від пилу і шерсті тварин;
  • змащуємо кулер (це зменшує шум роботи ноутбука);
  • замінюємо теплопровідну пасту.

Ціна чищення ноутбука від пилу – в прайсі.

У той же час, програмна профілактика ноутбука стосується чистки його програмного забезпечення. Не секрет, що в процесі експлуатації техніки пам'ять ноутбука зберігає багато тимчасових, абсолютно непотрібних файлів, гальмуючих роботу ноутбука. Не радимо проводити таку чистку за допомогою програм, що знаходяться у вільному доступі – разом з ними ви скачаєте купу шкідливих файлів, і (до того ж) можете випадково видалити потрібну інформацію.

Що таке програмна профілактика в сервісному центрі «Технарі»?

Окрім очищення тимчасових файлів, вона включає в себе чистку шкідливого програмного забезпечення, видалення вірусів, встановлення оновлених драйверів і ліцензійної ОС.

Що дасть вашому ноутбуку чистка?

Як мінімум, стабільну роботу ноутбука. Він не буде перегріватися, гальмувати і жодного разу не перезавантажиться самовільно!

Приходьте швидше до нас, і зробіть своєчасну чистку ноутбука! Це заощадить гроші на ремонт!

Вас також може зацікавити