Ремонт корпусу ноутбуку в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз

Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Києві. Зручний розклад. 
Вартість ремонту від 470 грн.
Виконуємо ремонт корпуса ноутбука будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту корпуса ноутбука складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.
Експрес діагностика портативної техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 150 грн.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт корпуса ноутбука, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.


відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт корпусу ноутбуку в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт корпусу ноутбуку в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт корпусу ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт корпусу ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт корпусу ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт корпусу ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт корпусу ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Відновлення корпусу ноутбука Відновлення елементу рамки матриці (зрощення деталей, нарощування частини корпусу) 470
Відновлення корпусу ноутбука Відновлення елементу кришки матриці (зрощення деталей, нарощування частини корпусу) 470
Відновлення корпусу ноутбука Відновлення елементу верхньої кришки корпусу (зрощення деталей, нарощування частини корпусу) 470
Відновлення корпусу ноутбука Відновлення елементу нижньої кришки корпусу (зрощення деталей, нарощування частини корпусу) 470
Ремонт корпусу ноутбука Ремонт "колодязя" кріплення. Ремонт дрібних тріщин корпусу 470
Ремонт корпусу ноутбука Ремонт тріщин верхньої кришки матриці 470
Ремонт корпусу ноутбука Ремонт тріщин рамки кришки матриці 470
Ремонт корпусу ноутбука Ремонт тріщин нижньої кришки корпусу 470
Ремонт корпусу ноутбука Ремонт тріщин верхньої кришки корпусу 470
Ремонт петлі ноутбука Ремонт або відновлення петлі (кріплення) ноутбука 470
Ремонт петлі ноутбука Заміна петлі-кронштейна (без урахування вартості деталі)  470


Акуратне поводження з ноутбуком зберігає нерви його користувачам. Проте навіть найменшої необережності, підсиленої багатьма роками використання, достатньо для того, щоб виникли недоліки в петлях ноутбука та місцях, де кріпиться матриця. І негативним наслідком тугого провертання петель матриці є поломка корпусу ноутбука.

Одеські «Технарі» - спеціалісти по ремонту корпусу ноутбука:

Професіонали сервісного центру полагодять не тільки пластикові частини ноутбука. Ремонту підвладні також металеві частини петель, рамка матриці. Іноді фахівці змушені повністю робити заміну корпусу ноутбука, лагодять деформовану материнську плату, в якій можуть утворюватися мікротріщини. Ми дуже вдячні клієнтам, які при перших признаках незвичного закривання кришки, деформації корпусу, чутних трісках або ж скрипах, звертаються до нашого СЦ. Для користувачів техніки – це значна економія, адже ми обходимося лише шліфуванням та ослабленням петель матриці.

Переваги «Технарів» в Одесі:

  • Якщо у Вас виникли проблеми з корпусом ноутбука, ми чекаємо на вас в самому центрі Одеси. Проте зручне розташування – не єдина перевага нашого сервісного центру. В нас працюють лише дипломовані спеціалісти на сучасному обладнанні.
  • Зручна система оплати. Якщо у Вас не вистачає коштів оплатити ремонт корпусу ноутбуку відразу, можна здійснити оплату за допомогою розстрочки. Невеликі суми кожного місяця будуть зовсім непомітні.
  • Ще один безсумнівний плюс – це 6-місячна гарантія. Подумайте, хто дасть більше? А високоякісні запчастини посприяють багаторічній роботі Вашої техніки.

Одеський сервісний центр «Технарі» - Ваш єдиний помічник у вирішенні проблем з технікою!

Вас також може зацікавити