Заміна матриці ноутбуку в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Києві. Зручний розклад. 
Вартість ремонту від 420 грн.
Виконуємо ремонт матриці ноутбука будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту матриці ноутбука складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.

Експрес діагностика портативної техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 150 грн.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт матриці ноутбука, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.

відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Заміна матриці ноутбуку в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Заміна матриці ноутбуку в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Заміна матриці ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Заміна матриці ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Заміна матриці ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Заміна матриці ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Заміна матриці ноутбуку в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.) *
Ремонт підсвічування дисплея Ремонт або заміна лампи підсвічування, LED підсвічування 580
Заміна матриці (екрану, дисплея, LCD) Демонтаж рамки і старого дисплея, установка нового дисплея 420
Заміна інвертора матриці Демонтаж несправного інвертора і установка нового 470
Заміна внутрішніх шлейфів Демонтаж несправного шлейфа та встановлення нового 420
Ремонт внутрішніх шлейфів Відновлення провідності та ізоляції шлейфу 500

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Рідкокристалічний дисплей пристрою – матриця – має схильність до частих поломок. Ремонт матриці ноутбука може зробити лише справжній спеціаліст, який володіє вузькопрофільними навичками, знаннями та працює на сучасному спеціальному обладнанні. Саме такі майстри чекають Вас в одеському сервісному центрі «Технарі».

Як проходить заміна матриці в «Технарях»

Причини поломки можуть бути різними, тому в одеському сервісі роблять всі види ремонту, починаючи заміною інвертора і закінчуючи відновленням шлейфу матриці. У випадку, якщо існує можливість якось обійти заміну матриці менш дорогими послугами, наші професіонали зроблять все, щоб заощадити Ваші гроші!

Просто приходьте  в центр Одеси, і після безкоштовної діагностики Вам вкажуть точну причину несправності, оговорять терміни та вартість ремонту. У більшості випадків (майже 90%) заміна матриці ноутбука займе не більше, ніж 5 днів.

Причини полагодити матрицю ноутбука саме в «Технарях» в Одесі

  • Широкі гарантійні простори: «Технарі» пропонують своїм клієнтам гарантію в цілих 6 місяців! Нам немає чого боятися, адже використовуються тільки якісні комплектуючі.
  • Неперевершене обслуговування. Ретельна глибока діагностика, ремонт та післяремонтне тестування за участю власника несправної техніки. Нами буде надана професійна консультація щодо правильного використання ноутбука та догляду за ним. І Ваша матриця завжди буде в порядку!
  • Зручне розташування. Всі дороги ведуть в центр Одеси – до сервісного центру «Технарі».
  • Можливість вибору. Оплачуйте роботу майстрів готівкою, карткою або замовляйте розстрочку – щомісячний невеликий платіж прийдеться до вподоби Вашому бюджету.

Якщо у Вас зламалася матриця ноутбука, сервісний центр «Технарі» - вирішення всіх проблем!

Вас також може зацікавити