Ремонт системи охолодження в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
прямо зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів у Києві.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Києві. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту системи охолодження ноутбуку від 400 грн.
Виконуємо ремонт ноутбуків будь-якої складності.
Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту ноутбука складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.

Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт ноутбуків, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт системи охолодження в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт системи охолодження в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт системи охолодження в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт системи охолодження в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт системи охолодження в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт системи охолодження в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт системи охолодження в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Заміна системи охолодження на позаштатну Установка системи охолодження від сторонньої моделі ноутбука або більш продуктивної. Включає апаратну профілактику. 550
Заміна системи охолодження на штатну Заміна вентилятору (кулеру), термотрубки. Включає апаратну профілактику. 400
Ремонт системи охолодження Змащення і очищення вентилятору (кулеру), вирівнювання термотрубки. Включає апаратну профілактику. 500


Фахівці з найбільшої української мережі сервісних центрів час від часу чують одну й ту ж історію: в самий розпал роботи з ноутбуком він вимикається з-за перегріву, залишивши господаря молитися про збереження напрацьованих даних. Як правило, щастить близько 30% користувачів. Інші сподіваються, щоб перегрітий ноутбук не став причиною поломки материнської плати, відеокарти та інших дорогих комплектуючих. Вирішення проблеми починається з ремонту системи охолодження ноутбука.

Існує й друга категорія наших клієнтів – з ними ми зустрічаємося 2 рази в рік, коли до нас в сервіс надходить ноутбук, який потребує профілактики. Його господарі ніколи не стикаються з вищевказаними проблемами, тому що прислухаються до порад експлуатації техніки: не ставлять ноутбук на сонці, користуються підставкою і вчасно роблять профілактику ноутбука.

Якщо ви наразі знаходитесь у першій категорії клієнтів, зробіть ремонт його системи охолодження і, отримавши назад справну техніку, швиденько перейдіть в другу!

Чому «Технарі» роблять кращий ремонт системи охолодження в Одесі

Не намагайтеся зробити ремонт системи охолодження в домашніх умовах – втручання такого роду може спровокувати виникнення серйозної поломки! Повірте, що такий ремонт обійдеться набагато дорожче! Заощадьте час і сили, зверніться до професіоналів, які займаються цим не перший рік!

Технарі – це:

  • більше 10 сервісів по країні;
  • ремонт техніки на професійному обладнанні;
  • 6 місяців гарантії на ремонт;
  • терміновий ремонт системи охолодження ноутбука.

Звернувшись до нас, ви завжди будете впевнені, що лептоп не підведе у відповідальний момент. Ви відразу побачите поліпшення роботи девайса: його програми стануть відкриватися в рази швидше, а сам ноутбук більше не буде виснути і нагріватися!

Шикарний сервіс в «Технарях»:

  • Безкоштовна діагностика і післяремонтне тестування!
  • Повідомлення про стадії ремонту по смс!
  • Хороші знижки до 50%!
  • Можливість сплатити частинами, оформивши позику без відсотків і документів.

Вірте в найкраще, але застрахуйтесь на всяк випадок! Не зволікайте з профілактикою ноутбука! Тим більше, не гальмуйте, якщо помітили, що він сильно нагрівається!

Приносьте ноутбук в мережу сервісів з професійного ремонту техніки, і економте на покупці нового пристрою і комплексному ремонті старого! 

Вас також може зацікавити