Ремонт Xbox в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз

Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту Xbox у Києві. Зручний розклад. 
Вартість ремонту від 300 грн.
Виконуємо ремонт Xbox будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту Xbox складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт Xbox, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту


відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт Xbox в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт Xbox в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт Xbox в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт Xbox в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт Xbox в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт Xbox в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт Xbox в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.) *
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт Xbox Відновлення або заміна HDMI роз'єму 680
Ремонт Xbox Заміна жорсткого диску 320
Ремонт Xbox Очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу і при необхідності, змащування активної системи охолодження, заміна термопровідної пасти. Отримання рекомендацій по догляду за ігровою приставкою, а також інформування користувача при необхідності в заміні або ремонті апаратної частини.  580
Ремонт Xbox Апаратна профілактика зі скальпуванням процесора  530
Ремонт Xbox Очищення консолі від пролитої рідини  530
Ремонт Xbox Ремонт або заміна системи охолодження 470
Ремонт Xbox Ремонт або заміна центрального процесора (CPU) або графічного процесора (видеочіп) 1000
Ремонт Xbox Ремонт системи живлення 630
Ремонт Xbox Ремонт внутрішнього блоку живлення 630
Ремонт Xbox Ремонт зовнішнього блоку живлення 260
Ремонт Xbox Відновлення/заміна внутрішніх шлейфів, кнопок, роз'ємів 370
Ремонт Xbox Відновлення програмної частини 470

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Кваліфіковані фахівці одеського СЦ «Технарі» ремонтують приставки Xbox 360 і Xbox 360 Slim.

Досить часто несправності приставок викликані перегрівом. Наші фахівці вирішать цю проблему за допомогою якісного очищення системи охолодження від пилу та сміття, а також відновлять пошкоджені в результаті перегрівання деталі! Також поширеними несправностями приставок є: спотворення зображення, повільна робота і «зависання» ігри, проблеми з читанням дисків та інше.

Кращий ремонт Xbox в Одесі

У нас є якісна паяльна установка, за допомогою якої наші майстри можуть відремонтувати деталі, а не замінювати їх новими, що значно скорочує витрати наших клієнтів.

«Технарі» надають ремонтну гарантію терміном на півроку, а також гарантію на деталі від виробника! Ваша приставка пройде обов'язкову і абсолютно безкоштовну діагностику, яку проведуть наші фахівці. А після ремонту її чекає тестування, під час якого ви переконаєтеся, що ремонт було проведено якісно й успішно.

Як ми покращуємо роботу Xbox-приставок?

Ми пропонуємо наступні послуги для поліпшення роботи Xbox та усунення неполадок:

  • Здійснюємо ремонт приводу, джойстика, геймпада Xbox, а також ремонт блоку живлення.
  • Наші фахівці проводять очищення лазерної головки приставки.
  • Ми можемо відремонтувати або замінити систему охолодження вашого Xbox.
  • Ми проводимо профілактику всіх компонентів.

Якщо ваш Xbox зламався, то не поспішайте впадати у відчай – приносьте його в «Технарі», і ви переконаєтеся в якості нашого обслуговування та будете задоволені роботою приставки ще довгий термін!

Вас також може зацікавити