Ремонт PlayStation в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз

Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту PlayStation у Києві. Зручний розклад. 
Вартість ремонту від 320 грн.
Виконуємо ремонт PlayStation будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту PlayStation складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт PlayStation, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту


відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт PlayStation в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт PlayStation в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт PlayStation в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт PlayStation в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт PlayStation в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт PlayStation в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт PlayStation в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.) *
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт Sony Playstation Відновлення або заміна HDMI роз'єму 680
Ремонт Sony Playstation Заміна жорсткого диску 320
Ремонт Sony Playstation Очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу і при необхідності, змащування активної системи охолодження, заміна термопровідної пасти. Отримання рекомендацій по догляду за ігровою приставкою, а також інформування користувача при необхідності в заміні або ремонті апаратної частини.  580
Ремонт Sony Playstation Очищення консолі від пролитої рідини  530
Ремонт Sony Playstation Ремонт або заміна системи охолодження 530
Ремонт Sony Playstation Скальпування CPU & GPU з заміною термопасти (зняття тепло-розподільчих кришок з мікросхем ЦП і ГП з заміною термопасти) 530
Ремонт Sony Playstation Ремонт або заміна центрального процесора (CPU) або графічного процесора (видеочіп) 1000
Ремонт Sony Playstation Ремонт системи живлення 630
Ремонт Sony Playstation Ремонт внутрішнього блоку живлення 890
Ремонт Sony Playstation Відновлення програмної частини 470
Ремонт Sony Playstation Відновлення/заміна внутрішніх шлейфів, кнопок, роз'ємів 370

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Одеський сервісний центр «Технарі» пропонує послуги з ремонту приставок Sony Playstation 4, PSP.

Приставка своїм внутрішнім складом досить схожа з «нутром» комп'ютера або ноутбука, в ремонті яких наші майстри просто аси. Тому наші професіонали легко і з задоволенням ремонтують роз'єми, шлейфи, системні плати приставок, а також готові усунути будь-які інші поломки вашої Playstation.

Часті поломки Sony Playstation

Так само як системні блоки комп'ютерів і ноутбуків, несправність приставки може бути пов'язана з перегріванням і великою кількістю пилу, що скопився всередині. У цьому випадку наші фахівці розберуть приставку, очистять її від пилу і в разі потреби замінять деталі, пошкоджені внаслідок перегрівання. Фахівцями використовується тільки професійне обладнання, яке відмінно підходить для ремонту материнської плати та відновлення чіпів. Ця робота під силу Технарям!

Найбільш часто використовуваним елементом ігрової приставки є джойстик. Якщо ваш джойстик несправний, не поспішайте його викидати і замінювати новим, адже наші майстри можуть повернути його до життя, відновивши контакти, які могли розплавитися!

Крім апаратного ремонту приставок, наші фахівці також здійснюють програмний ремонт. Ми можемо відновити прошивку, а також модернізувати вашу приставку, замінивши жорсткий диск і тим самим створивши більше простору для збереження ігор!

Кращий ремонт Playstation в Одесі

Звернувшись в СЦ «Технарі» ви переконаєтеся, що ремонт в нашому сервісному центрі обійдеться вам набагато дешевше, до того ж наші фахівці працюють швидко: як правило, ви можете забрати відремонтовану Playstation вже через 2–3 дні, а якщо поломка несерйозна, то наші профі можуть здійснити терміновий ремонт і повернуть вам вашу приставку протягом 40 хвилин як новеньку!

Ми видаємо шестимісячну гарантію на ремонт! У цей період ми може повторно відремонтувати вашу приставку абсолютно безкоштовно або ж повернути вам гроші за ремонт!

Якщо ваша улюблена Playstation зламалася – несіть її в «Технарі», і наші фахівці якісно і швидко усунуть поломку!

Вас також може зацікавити