Ремонт відеокарти в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
по телефону
На даний момент Відеокарти не обслуговуємо. Про відновлення прийому їх у ремонт повідомимо.
Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту комп'ютерів. Зручний розклад. 
Вартість ремонту від 750 грн.
Виконуємо ремонт відеокарт будь-якої складності
Термін діагностики до 14 днів
Час діагностики відеокарти складає до 14 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт відеокарт, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт відеокарти в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт відеокарти в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт відеокарти в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт відеокарти в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт відеокарти в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт відеокарти в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт відеокарти в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Діагностика відеокарт (залежить від складності відеокарти і характеру дефекту) Оплата тільки у випадку відмови від ремонту. За експрес діагностику протягом дня оплата стягується відразу. Всі ремонти узгоджуються додатково, якщо вилка ціни ремонту не співпадає з узгодженою при прийомі пристрою в ремонт. 250
Ремонт відеокарти Ремонт ланцюгів живлення відеокарти (карта не визначається в системі, або не обертаються кулера, не горить підсвічування). ГАРАНТІЯ (1-3 МІСЯЦІ). 1500 - 3500
Ремонт відеокарти Ребол перепосадка GPU (іноді, при довільних зависаниях). ГАРАНТІЯ (14 днів-1 МІСЯЦЬ). 1600 - 2500
Ремонт відеокарти Прошивка BIOS відеокарти. ГАРАНТІЯ (14 днів-1 МІСЯЦЬ). 750 - 1200
Ремонт відеокарти Заміна всієї пам'яті на 8 гб на картах для майнінгу. Якщо донорську пам'ять надає клієнт. 3150
Викуп неробочих відеокарт на запчастини Залежить від моделі і стану плати, при неможливості або не рентабельності ремонту можливий викуп на запчастини. Цікавлять карти від 2017 року. типу 1060 і новіше, рх 470 і новіше. 500 - 5000


Під відеокартою комп'ютера мають на увазі пристрій, який перетворює графічний образ в придатну для виводу на екран форму. Іншими словами, це модуль, що відповідає за формування зображення. Відеокартою з «першого» ешелону стала MDA, яку випустили в 1981 році. Вона працювала в текстовому режимі, підтримуючи ось які атрибути тексту: звичайний з інверсним, а також яскравим і миготливим з підкресленим. Продукт IBM, відеокарта CGA, стала основою наступних стандартів комплектуючих. Відеокарти сучасних комп'ютерів відрізняє особлива потужність, що дозволяє використовувати ваш електронний пристрій по максимуму. 

Функції відеокарти особливо важливі для геймерів – любителів пограти в ігри. Їм, як нікому іншому, невигідно стикатися з неприємностями у вигляді поломки відеокарти, яка еквівалентна зупинці життя. Вони більше, ніж інші, чекають результатів з ремонту відеокарти комп'ютера в Одесі.

Головні симптоми, коли відеокарті потрібен ремонт

Не сумнівайтеся в його необхідності, якщо побачите в один прекрасний день відсутність зображення екрану або артефакти у вигляді крапочок і смужок. Про те, що комп'ютеру потрібен ремонт, може сказати і вимикання монітора. У такому разі (з ймовірністю у 90%), в комп'ютері поламана відеокарта. Ремонт в Одесі робить багато хто. Але ніхто не зробить так якісно, як майстри найбільшої в країні мережі сервісів «Технарі». 

Ми несемо відповідальність за свої вчинки, і тому даємо гарантію на ремонт в 6 місяців. Ніхто не дасть вам більше! Максимум, що гарантують одеські сервіси – це 3 місяці справності після своєї роботи.

Кращий в Одесі ремонт відеокарти комп'ютера – у «Технарях»

Широко відома мережа центрів з ремонту комп'ютерів та іншої техніки вже багато років бере техніку у ремонт. Наші компетентні інженери займаються тим, що виходить просто чудово – роблять якісний ремонт відеокарти комп'ютера. Приносьте пристрій в наш центр по ремонту відеокарт в Одесі. Отримайте  повністю справний виріб. На заміну карти комп'ютера «Технарі» дають 6-місячну гарантію. Приходьте до нас, і заощадьте більше 10 000 гривень на купівлю нового комп'ютера.

Звертаємо вашу увагу на те, що ми рекомендуємо здавати на діагностику та в ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. На це є кілька причин: 

  1. Дефект у роботі системного блоку викликаний іншими комплектуючими. Наприклад, коли система не стартує причиною може бути несправність материнської плати, блоку живлення, відеокарти.
  2. Економія вашого часу. Носити комплектуючі по одному за раз, в сервісний центр для діагностики, незручно всім.
  3. Ушкодження при самостійному розбиранні. Більшість користувачів не мають достатній досвід і кваліфікацію для самостійної збирання тп розбирання ПК.
Вас також може зацікавити