Ремонт блоку живлення в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту комп'ютерів у Києві. Зручний розклад. 
Вартість ремонту від 420 грн.
Виконуємо ремонт комплектуючих будь-якої складності, пропонуємо розстрочку.
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту комплектуючих складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 60 днів
Надаємо гарантію 60 днів на ремонт комплектуючих, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту

відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт блоку живлення в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт блоку живлення в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт блоку живлення в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт блоку живлення в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт блоку живлення в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт блоку живлення в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт блоку живлення в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 300
Ремонт блоку живлення Профілактика блоку живлення (чистка від пилу, змащування системи охолодження, відновлення пропайка силових елементів схеми, діагностика стану конденсаторів з можливою заміною до 2-х елементів) 420
Ремонт блоку живлення Ремонт блоку живлення потужністю до 600W (з урахуванням вартості конденсаторів).
Профілактика безкоштовна.
470
Ремонт блоку живлення Ремонт блоку живлення потужністю від 601W до 850W (з урахуванням вартості конденсаторів).
Профілактика безкоштовна.
580
Ремонт блоку живлення Ремонт блоку живлення потужністю понад 850W (з урахуванням вартості конденсаторів).
Профілактика безкоштовна.
890
Ремонт блоку живлення Ремонт спеціалізованого блоку живлення договірна
Ремонт Powerbank Ремонт материнської плати 630


Кваліфіковані фахівці «Технарів» згідні з твердженням, що ставлення до комп'ютера його господаря багато в чому визначає термін служби і якість роботи пристрою. Дбайливе ставлення до техніки, своєчасна чистка комп'ютера від пилу, захист пристрою від перепаду напруги гарантує вам комфортне використання комп'ютера на довгі роки.

Якщо ж поломка все ж таки відбулася, то чим раніше ви звернетеся в наш сервісний центр, тим швидше і дешевше вийде його ремонт. Затягувати з ремонтом комп'ютера, і вже тим більше намагатися відремонтувати його самостійно, вкрай небажано, адже некваліфікований ремонт комп'ютера може тільки погіршити його поломку і додати нових несправностей.

Так що якщо ваш комп'ютер не включається або ви відчуваєте запах горілої проводки, якщо комп'ютер включається не відразу або включається всього лише на кілька секунд, то є проблема з блоком живлення.

Вам просто необхідно звернутися до «Технарів», і чим швидше ви це зробите, тим дешевше і швидше ми зможемо його відремонтувати.

«Технарі» виконають кращий ремонт комп'ютерного блоку живлення в Одесі

Цінуючи кожного нашого клієнта, ми дбайливо ставимося до його техніки, встановлюючи ідеальний баланс високоякісного ремонту й прийнятної вартості. Ми закуповуємо тільки нові деталі і тільки від кращих виробників. Ми воліємо відремонтувати блок живлення, ніж пропонувати клієнтові його заміну, адже ремонт обійдеться значно дешевше.

Чому «Технарі» кращі в ремонті БП? Ми пропонуємо вам:

  • безкоштовну діагностику;
  • кращий ремонт блоків живлення в Одесі;
  • тестування БП після його лагодження;
  • шестимісячну гарантію на ремонт;
  • можливість оплатити послугу частинами.

Ваш блок живлення зламаний? Приносьте його «Технарям» і ми відремонтуємо його на вищому рівні!

Звертаємо вашу увагу на те, що ми рекомендуємо здавати на діагностику та в ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. На це є кілька причин: 

  1. Дефект у роботі системного блоку викликаний іншими комплектуючими. Наприклад, коли система не стартує причиною може бути несправність материнської плати, блоку живлення, відеокарти.
  2. Економія вашого часу. Носити комплектуючі по одному за раз, в сервісний центр для діагностики, незручно всім.
  3. Ушкодження при самостійному розбиранні. Більшість користувачів не мають достатній досвід і кваліфікацію для самостійної збирання тп розбирання ПК.
Вас також може зацікавити