Ремонт блоку живлення в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні 
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту комп'ютерів. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість ремонту від 200 грн.
Виконуємо ремонт комплектуючих будь-якої складності, пропонуємо розстрочку.
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту комплектуючих складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт комплектуючих, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовноабо повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт блоку живлення в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт блоку живлення в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт блоку живлення в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт блоку живлення в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт блоку живлення в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт блоку живлення в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт блоку живлення в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Вартість діагностики становить 0 грн, за умови згоди клієнта на оплату мінімальної вартості ремонту, яка визначається при прийомі обладнання 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 300
Ремонт блоку живлення Заміна компонентів, контролерів, силових ключів 350

Кваліфіковані фахівці «Технарів» згідні з твердженням, що ставлення до комп'ютера його господаря багато в чому визначає термін служби і якість роботи пристрою. Дбайливе ставлення до техніки, своєчасна чистка комп'ютера від пилу, захист пристрою від перепаду напруги гарантує вам комфортне використання комп'ютера на довгі роки.

Якщо ж поломка все ж таки відбулася, то чим раніше ви звернетеся в наш сервісний центр, тим швидше і дешевше вийде його ремонт. Затягувати з ремонтом комп'ютера, і вже тим більше намагатися відремонтувати його самостійно, вкрай небажано, адже некваліфікований ремонт комп'ютера може тільки погіршити його поломку і додати нових несправностей.

Так що якщо ваш комп'ютер не включається або ви відчуваєте запах горілої проводки, якщо комп'ютер включається не відразу або включається всього лише на кілька секунд, то є проблема з блоком живлення.

Вам просто необхідно звернутися до «Технарів», і чим швидше ви це зробите, тим дешевше і швидше ми зможемо його відремонтувати.

«Технарі» виконають кращий ремонт комп'ютерного блоку живлення в Одесі

Цінуючи кожного нашого клієнта, ми дбайливо ставимося до його техніки, встановлюючи ідеальний баланс високоякісного ремонту й прийнятної вартості. Ми закуповуємо тільки нові деталі і тільки від кращих виробників. Ми воліємо відремонтувати блок живлення, ніж пропонувати клієнтові його заміну, адже ремонт обійдеться значно дешевше.

Чому «Технарі» кращі в ремонті БП? Ми пропонуємо вам:

  • безкоштовну діагностику;
  • кращий ремонт блоків живлення в Одесі;
  • тестування БП після його лагодження;
  • шестимісячну гарантію на ремонт;
  • можливість оплатити послугу частинами.

Ваш блок живлення зламаний? Приносьте його «Технарям» і ми відремонтуємо його на вищому рівні!

Звертаємо вашу увагу на те, що ми приймаємо на діагностику та ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. На це є кілька причин: 

  1. Дефект у роботі системного блоку викликаний іншими комплектуючими. Наприклад, коли система не стартує причиною може бути несправність материнської плати, блоку живлення, відеокарти.
  2. Економія вашого часу. Носити комплектуючі по одному за раз, в сервісний центр для діагностики, незручно всім.
  3. Ушкодження при самостійному розбиранні. Більшість користувачів не мають достатній досвід і кваліфікацію для самостійної збирання тп розбирання ПК.
Вас також може зацікавити