Ремонт комп'ютерів в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більше 15 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів по ремонту комп'ютерів. Зручний графік роботи. Без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість ремонту від 300 грн.
Виконуємо ремонт комп'ютерів будь-якої складності, пропонуючи розстрочку.
Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту комп'ютера становить від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень. Приходьте без попереднього запису!
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт комп'ютерів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт комп'ютерів в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт комп'ютерів в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт комп'ютерів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт комп'ютерів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт комп'ютерів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт комп'ютерів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт комп'ютерів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 300
Налаштування BIOS Усунення недоліків налаштування базової системи вводу / виводу (BIOS). 100
Установка, ремонт, заміна пристроїв в системних блоках Оновлення BIOS 250
Установка, ремонт, заміна пристроїв в системних блоках Прошивка BIOS на програматорі 450
Модернізація системного блоку «Експерт» Встановлення або заміна материнської плати, корпусу, роз'ємів 450
Профілактика апаратної частини (Базова) Очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу та системи охолодження блоку живлення, заміна термопасти процесора, змащування активної системи охолодження (в ціну послуги включена вартість витратних матеріалів) 450
Профілактика апаратної частини (Стандарт) Очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу та системи охолодження блоку живлення, заміна термопасти процесора, мастило активної системи охолодження, заміна термо-прокладок відеокарти, очищення від пилу системи охолодження відеокарти, змащування системи охолодження відеокарти (в ціну послуги включена вартість витратних матеріалів) 550
Профілактика апаратної частини (Експерт) Очищення від пилу елементів внутрішньої частини корпусу, заміна термопасти процесора, мастило активної системи охолодження, заміна термо-прокладок відеокарти, очищення від пилу системи охолодження відеокарти, мастило активної системи охолодження відеокарти. Очищення від пилу системи охолодження блоку живлення, змащення активної системи охолодження блоку живлення, а так само додаткових систем охолодження (в ціну послуги включена вартість витратних матеріалів) 650
Програмна профілактика Видалення тимчасових файлів, чищення реєстру, усунення впливу комп'ютерних вірусів на систему, відновлення системи пошкодженої вірусними програмами, установка відсутніх\пошкоджених драйверів пристроїв і т.п. Час проведення - вiд 2 годин 300
Ремонт відеокарти Ремонт системи живлення відеокарти, прошивка BIOS відеокарти 350
Ремонт блоку живлення Профілактика блоку живлення (чистка від пилу, змащування системи охолодження, відновлення пропайка силових елементів схеми, діагностика стану конденсаторів з можливою заміною до 2-х елементів) 400
Ремонт блоку живлення Ремонт блоку живлення потужністю до 600W (з урахуванням вартості конденсаторів).
Профілактика безкоштовна.
450
Ремонт блоку живлення Ремонт блоку живлення потужністю від 601W до 850W (з урахуванням вартості конденсаторів).
Профілактика безкоштовна.
550
Ремонт блоку живлення Ремонт блоку живлення потужністю понад 850W (з урахуванням вартості конденсаторів).
Профілактика безкоштовна.
1150
Ремонт блоку живлення Ремонт спеціалізованого блоку живлення договірна
Ремонт материнської плати «Базовий» Ремонт роз'ємів (пропай доріжок) 350
Ремонт материнської плати «Стандарт» Заміна ємностей, роз'ємів, заміна BIOS і т. п. 500
Ремонт материнської плати «Експерт» Заміна або регенерація системної логіки 600
Збірка системного блоку Збірка системного блоку 350
Збірка системного блоку Термоусадка з перекаткою контактних куль (Реболлінг) 750

Звертаємо вашу увагу на те, що ми приймаємо на діагностику та ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. 

Сучасному, звиклому до комфорту мешканцю планети Земля практично неможливо уявити собі життя без комп'ютера. Поломка цієї техніки бентежить – як працювати без комп'ютера, як відпочивати, як жити? Швидше виходьте зі ступору, і купуйте новий комп! Що?! Немає вільних 20 000 гривень? Тоді поспішайте в сервісний центр «Технарі». На благо одеситів, ми робимо кращий ремонт комп'ютерів в Одесі! Послуги в «Технарях» не вдарять по кишені, проте реалізують мрію про шустрий гаджет.

Ремонт комп'ютерів Acer і Asus, а також ремонт комп'ютерів Lenovo, Dell, Apple в Одесі, як правило, складається з трьох стадій. Це ж, до речі, стосується і пристроїв більш рідкісних брендів – ремонту комп'ютерів Packard Bell, Impression.

 1. Спершу вам треба принести техніку в сервісний центр і залишити її на безкоштовну діагностику. Почекайте пару днів.
 2. Прийміть дзвінок від менеджера - він повідомить про результати діагностики комп'ютера і запропонує різні варіанти ремонту комп'ютера в Одесі. Узгодьте з ним точну ціну ремонту комп'ютера і його термін.
 3. Не переймайтеся про техніку – відпочивайте.

По завершенню ремонту комп'ютера вам буде надіслано sms-повідомлення про те, що все успішно закінчилося, і техніка чекає, коли ви її заберете.

Що обіцяють Технарі 

Отримайте не тільки справний пристрій, але і 6 місяців гарантії на ремонт. Якщо трапиться вкрай малоймовірне, і пристрій знову вийде з ладу, ми полагодимо його за свій рахунок. Але щоб цього не сталося і ви із задоволенням користувалися технікою ще довгі роки, ми надамо вам безкоштовну консультацію щодо правильної експлуатації. Все нормально – до такої передбачливості і до такого сервісу вже давно звикли клієнти «Технарів»! Звикніть і ви!

Найкращий в Одесі ремонт комп'ютерів

«Технарі» виробили безпрограшний алгоритм роботи, який дозволив нам стати найбільшою мережею сервісів в країні! Ось він:

 • Ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі з гарантією від брендового виробника 1 рік. Працюємо виключно на професійному обладнанні і за допомогою паяльної станції.
 • Ми даємо гарантію 6 місяців! Такого гарантійного терміну ви ніколи не знайдете в інших одеських сервісних центрах. Перевірте самі!

Економте на покупці комп'ютера сьогодні 20 000 гривень, і завтра подумаєте, що заробили ці гроші!

ВІДПОВІДІ НА ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
 • Скільки часу триває ваш ремонт комп'ютерів? У 90% випадків ремонт комп'ютерів не перевищує 3-5днів. У деяких випадках ми робимо ремонт комп'ютерів 1 день, і лише кожен 20-й комп'ютер ремонтується більше 5 днів.
 • Як відбувається процес ремонту комп'ютера? Клієнти привозять несправну техніку в один із наших сервісних центрів. Ми проводимо попередню діагностику несправностей комп'ютера і оголошуємо приблизну вартість ремонту. Якщо клієнт погоджується на ремонт комп'ютера, ми робимо його, виробляючи підсумкове тестування справного комп'ютера, після чого персональний менеджер повідомляє клієнту про завершення ремонту комп'ютера. Клієнт приїжджає в СЦ і забирає справну техніку, а також пакет документів, що включає в себе квитанцію про оплату, акт прийому-передачі робіт, у якому вказується перелік виконаних послуг, і накладну на повернення.
 • Існує гарантія на ваші послуги? На всі послуги з ремонту комп'ютерів ми поширюємо гарантію у 6 місяців, умови якої прописані в акті прийому-передачі робіт. До того ж, ми видаємо клієнту чек на використану при ремонті комп'ютерів деталь, на яку поширюється гарантія від виробника від 1 року.
 • А якщо після вашого ремонту комп'ютер поламається?Якщо це станеться в найближчі 6 місяців, ми полагодимо його абсолютно безкоштовно! Обов'язковою умовою для цього має бути ваше чітке дотримання експлуатації техніки.
 • У вас платна діагностика? А якщо я не захочу ремонтувати у вас комп'ютер? ?Діагностика в «Технарях» безкоштовна, якщо ви робите ремонт комп'ютерів у нас. Вона безкоштовна, якщо ремонт комп'ютерів недоцільний. Ви не заплатите за діагностику, якщо спочатку оголошена ціна ремонту комп'ютерів зросла у ході більш глибокого огляду. Ви заплатите за діагностику 300 гривень, якщо відмовитеся робити у нас ремонт по оголошеної вартості або ціною нижче тієї, яка була оголошена спочатку. У такому випадку вам видадуть акт технічного стану, в якому прописані результати діагностики.
 • Скільки буде коштувати ремонт комп'ютера?
Вас також може зацікавити