Ремонт комплектуючих комп'ютера в Одесі

Отримайте детальну
консультацію

Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту комп'ютерів. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість ремонту від 350 грн.
Виконуємо ремонт комплектуючих будь-якої складності, пропонуємо розстрочку.
Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту комплектуючих складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.
Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт комплектуючих, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт комплектуючих комп'ютера в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт комплектуючих комп'ютера в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт комплектуючих комп'ютера в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт комплектуючих комп'ютера в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт комплектуючих комп'ютера в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт комплектуючих комп'ютера в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт комплектуючих комп'ютера в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 300
Ремонт блоку живлення Заміна компонентів, контролерів, силових ключів 350
Ремонт відеокарти Ремонт системи живлення відеокарти, прошивка BIOS відеокарти 350
Ремонт материнської плати «Стандарт» Заміна ємностей, роз'ємів, заміна BIOS і т. п. 350
Ремонт материнської плати «Експерт» Заміна або регенерація системної логіки 400

Звертаємо вашу увагу на те, що ми приймаємо на діагностику та ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. 

Від поломки комплектуючих комп`ютера Вас спасе завчасно проведена профілактика, яку слід проводити раз на рік. Одна з основних причин несправності комплектуючих комп`ютера – його перегрів.

Ремонт жорстких дисків

Перегрів – не єдина причина несправності жорсткого диску. Серед найбільш поширених - механічне пошкодження пластин, двигуна або магнітних головок (відбувається внаслідок падіння та довготривалого використання жорсткого диску).

Ремонт жорсткого диску – це міф. При його несправності ми можемо Вам запропонувати відновити дані на новий диск. Відновлення даних – це непроста робота, яка потребує справжніх спеціалістів та програмного забезпечення. Спеціалісти з одеського сервісного центру «Технарі» можуть справитися з такою задачею. Не довіряйте, якщо хтось пропонує Вам відновити «покійний» жорсткий диск, це небезпечно і може призвести до повної втрати даних.

Ремонт материнської плати

Материнська плата допомагає всім компонентам пристрою взаємодіяти між собою. Лагодження материнської плати заключає  в собі роботи по заміні південного та північного мостів, перепайку контактних роз`ємів, відновлення струмопровідних доріжок, перепайку ланцюгів живлення,  роз'ємів, слотів. Ці роботи вимагають високої кваліфікації майстра та спеціального обладнання.

Ремонт відеокарт

Ремонт відеокарти ноутбука практично неможливий і потребує заміни, проте відеокарту комп`ютера можливо полагодити. Внаслідок перегріву, у відеокарти можуть здутися конденсатори, внаслідок цього виникає дизфункція стабілізаторів живлення та пам`яті. Ремонт в такому випадку буде полягати в усуненні старого конденсатора, очистці посадкового гнізда та встановленні нового.

Якщо зламався відеочіп, ремонтувати відеокарту недоцільно: вартість такого чіпа дорівнює вартості самої відеокарти.

Ремонт блока живлення

Високовольтний фільтр – основна причина поломки блока живлення ноутбука. Ще можуть приходити в несправність мікросхеми ШІМ-контролера та з`являтися проблеми з випрямлячами. Після ретельної безкоштовної діагностики наші майстри полагодять блок живлення за невеликий проміжок часу, причому ціна Вас порадує.

Ремонт системи охолодження

Система охолодження – дуже важливий елемент комп`ютера. Коли вона виходить з ладу, це загрожує комп`ютеру перегрівом та ще більш небезпечними поломками. При ремонті системи охолодження несправні елементи відновлюються або відбувається їх заміна.

Наша задача – ремонт непрацюючої деталі. Її заміна – лише крайній випадок. Ми завжди прагнемо зекономити Ваші гроші! Ціни на наші послуги представлені нижче на сторінці, а всі цікавлячі вас деталі можна дізнатися, зателефонувавши за номерами: (098) 3-909-909, (050) 3-909-909, (063) 3-909-909.

На всі наші послуги діє шалений гарантійний термін – цілих 6 місяців!

Приносьте Вашу несправну техніку до нас і насолоджуйтесь її швидким та якісним ремонтом!

Звертаємо вашу увагу на те, що ми приймаємо на діагностику та ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. На це є кілька причин: 

  1. Дефект у роботі системного блоку викликаний іншими комплектуючими. Наприклад, коли система не стартує причиною може бути несправність материнської плати, блоку живлення, відеокарти.
  2. Економія вашого часу. Носити комплектуючі по одному за раз, в сервісний центр для діагностики, незручно всім.
  3. Ушкодження при самостійному розбиранні. Більшість користувачів не мають достатній досвід і кваліфікацію для самостійної збирання тп розбирання ПК.
Вас також може зацікавити