Ремонт жорсткого диску в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз

Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту комп'ютерів у Києві. Зручний розклад.
Вартість ремонту від 370 грн.
Виконуємо ремонт комплектуючих будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту комплектуючих складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт комплектуючих, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту


відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт жорсткого диску в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт жорсткого диску в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт жорсткого диску в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт жорсткого диску в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт жорсткого диску в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт жорсткого диску в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт жорсткого диску в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 300
Ремонт зовнішнього накрпичувача Ремонт роз'єму синхронізації 370
Ремонт зовнішнього накрпичувача Ремонт контролеру 420

Звертаємо вашу увагу на те, що ми приймаємо на діагностику та ремонт комплектуючі з системним блоком в зборі. 

Вихід з ладу жорсткого диска –  це проблема. Ви не зможете повноцінно працювати з документацією, обробляти і зберігати файли. З поломкою жорсткого диска ви не зможете зберігати фільми, фотографії або книги. Без якісного ремонту жорсткого диска вся накопичена інформація буде вам недоступна.

«Технарі» відремонтують жорсткий диск по вищому розряду!

Як здійснюється лагодження жорсткого диска

Якщо ви раптом відчули, що ваша операційна система «гальмує», а інформація завантажується повільно, або ж не завантажується взагалі, а також якщо комп'ютер не може ідентифікувати знімний жорсткий диск або не бачить його, ми рекомендуємо вам для початку перевірити чи коректно функціонують комп'ютерні порти (наприклад, ви можете встановити жорсткий диск в сусідній порт або в інший комп'ютер). Не працює? Тоді вирушайте в сервісний центр «Технарі», і ми продіагностуємо ваш жорсткий диск безкоштовно і розповімо вам, що потрібно зробити.

Заміна жорсткого диска в «Технарях»

Якщо ваш жорсткий диск зносився, то тут ремонт безсилий, і його необхідно замінити. І «Технарі» як найкращі фахівці здійснять заміну вашого жорсткого диска. Ви можете скористатися будь-яким зручним вам способом:

  • ми можемо здійснити заміну жорсткого диска з гарантією на півроку від виробника;
  • ми можемо встановити той жорсткий диск, який ви придбали самі;
  • ми можемо відновити вінчестер.

Як ми вже казали, ви можете обрати будь-який варіант, і все ж більшість наших клієнтів обирають перший. І нехай він трохи дорожче, зате протестований пристрій з гарантією від виробника прослужить вам досить довгий час.

«Технарі» відновлять і відремонтують зовнішній жорсткий диск

Зовнішні жорсткі диски досить часто ламаються. Якщо це трапилося і з вами, так швидше несіть його «Технарям» і ми:

  • проведемо безкоштовну діагностику;
  • відновимо всі дані;
  • відремонтуємо та протестуємо.

І ви отримаєте чудово функціонуючий пристрій!

Програмна реставрація hdd

Якщо ви вирішили перейти на іншу операційну систему, то вам просто необхідно змінити файлову систему вашого жорсткого диска. Не намагайтеся зробити це вдома, а краще скористайтеся послугами висококласних фахівців «Технарів», які виконають програмний ремонт вашого hdd якісно і швидко.

Чому варто відновити жорсткий диск в «Технарях»

Ми працюємо швидко, якісно і даємо 6 місяців гарантії на ремонт, який ви, до речі, можете сплатити частинами без жодних комісій.

Приходьте до нас і захистіть свої дані!

Вас також може зацікавити