Ремонт фотоапаратів в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту фотоапаратів у Києві. Зручний розклад.
Вартість ремонту від 550 грн.
Виконуємо ремонт фотоапаратів будь-якої складності
Термін ремонту 
Час ремонту фотоапарата складає  

від 2 до 5 днів в 90% звернень 

Експрес діагностика техніки до 24 годин
Отримання результатів діагностики на протязі 24 годин з моменту прийняття пристрою. Вартість послуги складає 150 грн.
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт фотоапаратів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт фотоапаратів в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт фотоапаратів в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт фотоапаратів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт фотоапаратів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт фотоапаратів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт фотоапаратів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт фотоапаратів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.) *
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт компактних фотоапаратів (з вбудованим об'єктивом) Відновлення механічних пошкоджень (шторки, барабани) 500
Ремонт компактних фотоапаратів (з вбудованим об'єктивом) Відновлення шлейфу 470
Ремонт компактних фотоапаратів (з вбудованим об'єктивом) Модульний ремонт без урахування запчастин: заміна дефектного модуля живлення, спалах, фокусування) 470
Ремонт компактних фотоапаратів (з вбудованим об'єктивом) Профілактичні роботи: чищення контактних з'єднань і шлейфів (видалення пилу, піску) 470
Ремонт компактних фотоапаратів (з вбудованим об'єктивом) Розбирання і чищення механічних вузлів об'єктива (видалення пилу, піску) 470
Ремонт компактних фотоапаратів (з вбудованим об'єктивом) Ремонт механічних пошкоджень корпусу 470
Ремонт компактних фотоапаратів (з вбудованим об'єктивом) Ремонт системної плати: заміна SMD-елементів, відновлення пошкоджених ділянок (від рідини) 530
Ремонт компактних фотоапаратів (з вбудованим об'єктивом) Чистка від попадання рідини 680
Ремонт дзеркальних, системних фотоапаратів і суперзумів (10x) Відновлення шлейфу 630
Ремонт дзеркальних, системних фотоапаратів і суперзумів (10x) Модульний ремонт без урахування запчастин: заміна дефектного модуля (живлення, спалах, фокусування) 1210
Ремонт дзеркальних, системних фотоапаратів і суперзумів (10x) Профілактичні роботи: чищення контактних з'єднань і шлейфів (видалення пилу, піску) 580
Ремонт дзеркальних, системних фотоапаратів і суперзумів (10x) Ремонт механічних пошкоджень корпусу 630
Ремонт дзеркальних, системних фотоапаратів і суперзумів (10x) Ремонт об'єктива без урахування вартості запчастин 680
Ремонт дзеркальних, системних фотоапаратів і суперзумів (10x) Ремонт системної плати: заміна SMD-елементів, відновлення пошкоджених ділянок (від рідини) 890
Ремонт дзеркальних, системних фотоапаратів і суперзумів (10x) Чистка матриці: видалення пилу, слідів 580
Ремонт дзеркальних, системних фотоапаратів і суперзумів (10x) Чистка від попадання рідини 680

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Вашому  фотоапарату потрібен ремонт? В Одесі тепер не страшно віддати в сервіс дорогу техніку! Ремонт фотоапаратів є козирем найбільшої української мережі сервісних центрів «Технарі». Ми лагодимо фототехніку, роблячи щасливими майже 100% її власників! Дуже часто щастя поглинає їх через найкоротший час. Технарі роблять ремонт фотоапаратів Canon і ремонт фотоапаратів Nikon, Kodak і навіть Samsung з Pentax, Leica. Приносьте в ремонт фотоапарат LG, Olympus і Sony. Лагодження фотоапарата Panasonic, Fujifilm і Casio також пройде без сучка і задирки.

Головні переваги «Технарів»

  • Високий стандарт сервісу. Ми робимо безкоштовну глибоку діагностику фотоапарата, і тільки потім приступаємо до ремонту, про закінчення якого ви дізнаєтеся з sms повідомлення. Після ремонту ми зробимо на спеціалізованому обладнанні тестування справної техніки і переконаємося у відмінному результаті своєї роботи. Дамо вам безкоштовну консультацію, яка допоможе продовжити устрою життя.
  • У мережі наших сервісних центрів працюють тільки висококомпетентні професіонали. Їх майстерність офіційно підтверджують відповідні сертифікати.
  • Ми даємо 6 місяців гарантії на ремонт. Цей гарантійний термін - найбільший в Одесі, а то й у всій країні. Ми впевнені в чудовому результаті своєї роботи, тому що вона проходить за чітким алгоритмом. Ми використовуємо тільки брендові деталі з гарантією в один рік.

Ремонт цифрових (дзеркальних фотоапаратів)

Сервіс центр в Одесі –  вигідне вкладення коштів. Наш ремонт заощадить ваші витрати на придбання нового апарату та наступні ремонти в інших сервісах.

Професійний ремонт фотоапаратів Canon – свято для клієнтів

Так, товари транснаціональної компанії Canon відрізняються високою якістю, але, тим не менш, ремонт фотоапаратів Canon є нашою поширеною послугою. Зазвичай причина поломок фототехніки полягає в відсутності належного догляду. Те ж саме стосується і фотоапаратів Nikon. Якщо ви будете старанно робити чистку фотоапарата і дбайливо до нього ставитися, ніколи не зіштовхнетеся з його поломками!

Більш детально про догляд за технікою ви дізнаєтеся з безкоштовної консультації. Отримаєте її в сервісному центрі «Технарі», де попередять всі можливі подальші проблеми, порекомендувавши зробити чистку матриці. Ціна послуги у багато разів дешевше заміни матриці.

Не турбуйтеся, якщо коханому фотоапарату, який відобразив щасливі моменти життя, потрібен ремонт. 

Сьогодні ж принесіть його в наш сервісний центр! 

Відповіді на поширені запитання:
  • Скільки коштує ремонт фотоапаратів? Вартість ремонту фотоапаратів може відрізнятися в рази, і залежить не тільки від типу фототехніки (професійний апарат, дзеркальний), але і характеру її поломки. Ремонт фотоапаратів із заміною деталей буде коштувати трохи більше, ніж відносно дешевий ремонт фотоапаратів, що полягає в профілактичних роботах, що менше вдарять по гаманцю, ніж, приміром, заміна несправного модуля.
  • Чому у вас така ціна на ремонт фотоапарата? Вартість ремонту фотоапарата у нас фіксована, і є однаковою для будь-якої моделі пристрою одного типу. Такий принцип ціноутворення був сформований для того, щоб користувачі не обтяжували свої думки технічними характеристиками ремонту фотоапаратів. Якщо ваша дорога техніка поламається, ми не станемо точково усувати проблеми, бо в такому випадку ви будете приречені на додаткові витрати і повторний ремонт фотоапарата. Комплексний ремонт фотоапарата у «Технарях» не тільки усуне поточні проблеми, але і попередить можливі.
  • Ви зробите мені безкоштовну діагностику фотоапарата? Неодмінно, якщо ви будете проводити ремонт фотоапарата у «Технарях». Якщо ж ви віддасте перевагу іншому сервісному центру по ремонту фотоапаратів або незалежному майстру, вам доведеться заплатити 100 грн за діагностику.
  • Даєте ви якісь гарантії? Наш гарантійний термін на ремонт фотоапарата становить 6 місяців. Іноді, дуже рідко, виправлені фотоапарати знову виходять з ладу, і тоді ми полагодимо їх за свій рахунок. Гарантія на замінені деталі становить від 1 року.
  • Ви робите ремонт фотоапарата терміново? Наші клієнти воліють отримати якісний ремонт фотоапаратів, а він не завжди відбувається терміново, так як вимагає глибокої діагностики і тестування після ремонту. Іноді нам доводиться замовляти деталі чи запасні частини, і це вимагає додаткових тимчасових витрат.
  • Як розплатитися за ремонт фотоапарата?
Вас також може зацікавити