Ремонт навушників в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
На даний момент Навушники не обслуговуємо. Про відновлення прийому їх у ремонт повідомимо.
Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту навушників в Україні. Зручний розклад.
Вартість ремонту від 250 грн.
Виконуємо ремонт навушників будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту навушників складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт навушників, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт навушників в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт навушників в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт навушників в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт навушників в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт навушників в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт навушників в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт навушників в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт дротяних навушників Заміна штекера (jack) 300
Ремонт дротяних навушників Заміна шнура в сборі 300
Ремонт дротяних навушників Заміна динаміків 350
Ремонт дротяних навушників Ремонт механіки корпусу навушників 300
Ремонт дротяних навушників Ремонт шнура навушників 300
Ремонт дротяних навушників Заміна міжвушного кабеля 350
Ремонт дротяних навушників Перезбірка навушників (складна) 250
Ремонт бездротових навушників Заміна динаміків 350
Ремонт бездротових навушників Ремонт механіки корпусу 350
Ремонт бездротових навушників Ремонт приймача/передавача 450
Ремонт бездротових навушників Ремонт системи живлення 400
Ремонт бездротових навушників Заміна міжвушного кабеля 350
Ремонт бездротових навушників Перезбірка навушників (складна) 250


У вас зламалися навушники, і ви не можете насолоджуватися прослуховуванням приємної музики? Не біда! Несіть ваші навушники в «Технарі» і наші фахівці швидко і якісно усунуть поломку, повернувши вашим навушникам відмінну якість звуку! Наші фахівці розуміються на відмінному звучанні, тому не сумнівайтеся, що «Технарі» – найкращий СЦ з ремонту навушників в Одесі.

Чому «Технарі» – найкращий сервіс?

Наші фахівці здійснюють якісний ремонт за адекватною і вельми лояльною ціною. До того ж ви можете отримати знижку в 10% на кожну наступну ремонтну послугу!

Ми гарантуємо якість ремонту! Звертаючись до нас, ви отримуєте цілих 6 місяців гарантії на ремонт! Наші фахівці відремонтують ваші навушники якісно і швидко, і до речі, ми краще всіх ремонтуємо штекери навушників в Одесі.

Особливості роботи в сервісному центрі «Технарі»

Наші щасливі клієнти знають, що ми здійснюємо безкоштовне діагностування навушників, а також надаємо рекомендації та консультації щодо їх використання. Якщо у вас є питання по модифікації ваших улюблених навушників – ми допоможемо! Ми підберемо оптимальний штекер та провід, включаючи і його довжину, відповідно до ваших побажань, і зробимо все, щоб ви змогли насолоджуватися комфортним прослуховуванням улюблених музичних композицій!

Ремонт навушників в СЦ «Технарі», чого варто очікувати нашим клієнтам?

Наші кваліфіковані фахівці повернуть вашим навушником ту відмінну якість звуку, яка радувала вас до їх поломки! Наші професіонали зроблять все, щоб зберегти ту якість і характеристики, які були передбачені виробником ваших навушників. Ми використовуємо тільки професійне обладнання, оригінальні деталі та комплектуючі!

Якщо ваші навушники від таких відомих марок, як Koss, Sony, Apple, Monster Beat або від інших виробників, зламалися, не роздумуючи несіть їх в «Технарі» і незабаром ви знову зможете насолоджуватися ідеальним звуком!

Вас також може зацікавити