Ремонт мікрохвильових печей в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
Більш ніж 10 сервісних центрів у Києві
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту мікрохвильовок у Києві. Зручний розклад.
Вартість ремонту від 470 грн.
Виконуємо ремонт мікрохвильових печей будь-якої складності
Термін ремонту
Час ремонту мікрохвильової печі складає від 2 до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт мікрохвильових печей, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту

відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт мікрохвильових печей в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт мікрохвильових печей в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт мікрохвильових печей в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт мікрохвильових печей в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт мікрохвильових печей в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт мікрохвильових печей в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт мікрохвильових печей в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послугиОпис послугиВартість (грн.) *
Безкоштовна діагностика Комплексна діагностика всіх вузлів 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт мікрохвильових печей Відновлення магнетрона (заміна наконечника) 580
Ремонт мікрохвильових печей Відновлення механізму дверей 530
Ремонт мікрохвильових печей Заміна двигуна тарілки 470
Ремонт мікрохвильових печей Заміна магнетрона 530
Ремонт мікрохвильових печей Заміна сенсорної панелі 580
Ремонт мікрохвильових печей Ремонт системи живлення (заміна вхідних ланцюгів, лампи, датчиків, слюди) 580
Ремонт мікрохвильових печей Ремонт плати управління 630
Ремонт мікрохвильових печей Профілактика 470

* ціна вказана без урахування вартості запчастини

Дорогі одесити! Поспішаємо повідомити, що з цих пір у вашому місті став доступний якісний ремонт мікрохвильовок Samsung, Panasonic, Whirpool і Bosch. Найбільша в Україні мережа сервісних центрів «Технарі» ремонтує мікрохвильові печі Lg, Daewoo, Ariston, а також Candy, Sharp і Philips, DeLonghi, Electrolux. Ми робимо ремонт мікрохвильовок Miele, Gorenje, Siemens. Якщо у вас – девайс від менш «іменитого» бренду, несітьйого в сервісний центр «Технарі».

«Технарі» ремонтують мікрохвильовки в таких випадках:

  • Якщо мікрохвильовка не вмикається – продігностуємо і виправимо!
  • Якщо мікрохвильовка іскрить – відремонтуємо перебитий мережевий дріт (причина, швидше за все, полягає, в ньому). Або ж відновимо запобіжник, полагодимо несправну плату управління.
  • мікрохвильовка не нагріває продукти – замінимо магнетрон (напевно, справа саме в ньому).
  • не крутиться тарілка – зробимо заміну двигуна.
  • піч не реагує на натиснення кнопок – проведемо роботи по заміні сенсорної панелі мікрохвильової печі, заощадивши вам на купівлі нового електронного помічника.

Головні переваги «Технарів»

  1. Відмінний сервіс! Безкоштовна діагностика на професійному обладнанні, сповіщення про завершення ремонту в sms, детальна консультація.
  2. Компетенція кожного працівника нашої мережі сервісних центрів. Досвід роботи кожного з них – не менш декількох років ;
  3. Тривала гарантія 6 місяців. Гарантія на деталі – від 6 місяців. Ваша техніка не поламається або ми повернемо 100% коштів, витрачених на ремонт.

Зверніться в сервісний центр «Технарі», і отримаєте найкращий ремонт! 

Вас також може зацікавити