Ремонт кавових апаратів в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні 
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту кавових машин в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.
Вартість ремонту від 400 грн.
Виконуємо ремонт кавових апаратів будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту ковового апарату складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт кавових апаратів, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт кавових апаратів в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт кавових апаратів в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт кавових апаратів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт кавових апаратів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт кавових апаратів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт кавових апаратів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт кавових апаратів в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Прайс-лист

Назва послуги Опис послуги Вартість (грн.)
Безкоштовна діагностика Вартість діагностики становить 0 грн, за умови згоди клієнта на оплату мінімальної вартості ремонту, яка визначається при прийомі обладнання 0
Діагностика з видачею акту технічного стану Комплексна діагностика всіх вузлів з видачею акту технічного стану 250
Ремонт кавомашини Заміна модулів 500
Ремонт кавомашини Заміна помпи без урахування деталі 500
Ремонт кавомашини Заміна/ремонт бойлера 800
Ремонт кавомашини Програмні роботи 500
Ремонт кавомашини Профілактичні роботи з повним розбиранням та декальцинацією 500
Ремонт кавомашини Ремонт клапана високого тиску 400
Ремонт кавомашини Ремонт кавової групи 800
Ремонт кавомашини Ремонт кавомолки 800
Ремонт кавомашини Ремонт механічних пошкоджень 500
Ремонт кавомашини Ремонт плати управління 800

Спеціалісти з сервісного центру «Технарі» вже довгі роки економлять гроші своїх клієнтів. Вони роблять кращий в Києві ремонт кавових апаратів. Під вмілі руки майстрів та їх професійне обладнання потрапляють кавоварки автоматичного типу Bosch, Philips, Delonghi, Nespresso, Dolce gusto, Jura,Saeco-Siemens, Saeco, Krups, Aeg, Siemens та інших, не таких популярних виробників. З моменту прийняття несправної техніки в майстерню і видачі її щасливому власнику проходить не більше 5 днів (у 90% випадків).

Як відбувається кращий в Одесі ремонт кавоварок в «Технарях»

Після того, як клієнт переконається, що йому не потрібен ремонт кавоварки, а ремонт кавомашини (головна їх відмінність – що в кавоварку вбудована кавомолка, яка сама меле зерно, помпа і заварний механізм), він приносить апарат в наш сервісний центр. Все інше ми беремо на себе!

Алгоритм ремонту кавоварок в «Технарях»:

  • глибока безкоштовна діагностика (від 40 хвилин до 1-2 днів);
  • професійний ремонт кавомашини (2-3 дні);
  • післяремонтне тестування (іноді до 2-х днів);
  • демонстрація працездатності техніки її власникові (півгодини).  

Наші безцінні переваги в ремонті кавоварок

Клієнти довіряють ремонт кавоварок тільки «Технарям». Ви не здивуєтеся, чому, коли дізнаєтеся, що:

  • ми приймаємо техніку в більш ніж 10 сервісних центрах України. Один з них знаходиться в центрі Одеси.
  • на ремонт від професіоналів з використанням якісних деталей від авторитетних виробників ми даємо гарантію 6 місяців, а на деталі поширюється гарантійний термін 1 рік;
  • за ремонт вашої дорогої техніки можна розплатитися частинами, оформивши розстрочку без відсотків та переплат. Не переплачуйте за «чистесенький» і акуратний ремонт кавоварок! Побалуйте себе смачною кавою, за яку ви так цінували свій кавовий апарат!

Несіть свою техніку в будь-яку майстерню і скористайтеся перевагами висококласного сервісу від самої компетентної мережі центрів по ремонту кавових машин! 

Здійснюємо ремонт кавомашин таких виробників:

Вас також може зацікавити