Ремонт ноутбуків Sony в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків у Києві. Зручний розклад.

Вартість ремонту від 450 грн.
Виконуємо ремонт ноутбуків Sony будь-якої складності

Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту ноутбука Sony складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.

Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт ноутбуків Sony, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт ноутбуків Sony в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт ноутбуків Sony в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт ноутбуків Sony в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт ноутбуків Sony в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт ноутбуків Sony в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт ноутбуків Sony в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт ноутбуків Sony в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Історію заснованого в 1946 році бренду Totsuko, якому пізніше присвоїли більш легке ім'я «Sony», наповнює безліч подій і сміливих експериментів. Багато з них виявилися вкрай вдалими, і це звело компанію на недосяжний для більшості конкурентів рівень. Власники техніки Sony, як і 10 років тому, можуть не перейматися про свої вкладення в електроніку – її довголітня служба виправдає кожен витрачений долар.

Величезний досвід Sony в сфері виробництва ноутбуків привів до того, що майже кожна модель з різних серій бренду (Sony Vaio AR, Vaio C, Vaio AW, Vaio C, Vaio E, Vaio FW, Vaio F, Vaio SR, Vaio SVD та ін.) є преміум-продуктом. Практично напевно, ноутбук Sony буде радувати вас довгі роки, адже його якість виконання наближена до ідеальної. Тим не менш, існують деякі особливості, про які ви повинні знати.

Особливості ремонту ноутбуків Sony

Якісне виробництво ноутбуків Sony майже завжди працює на його власника, який, як і всі щасливі люди, не замислюється про комфорт, поки відчуває його. Однак у випадку поломки ноутбука Sony ви напевно не зможете здійснити самостійно ремонт ноутбука, навіть якщо і володієте необхідними для цього знаннями.

- щоб здійснювати ремонт ноутбуків Sony, необхідні даташити (принципові схеми), так як на платі є далеко не всі позиційні позначення, але існують нестандартні схемні рішення (наприклад, захист від високої вхідної напруги). Ще однією складністю ремонту є важкодоступність прошивки BIOS. У нас всі необхідні комплектуючі завжди знаходяться в наявності.

- ремонт корпусу ноутбуків можливий тільки в сервісному центрі, так як корпус кожного ноутбука Sony виконаний з індивідуальними особливостями, а якість збірки дуже висока. Всі моделі ноутбуків мають величезну кількість найдрібніших корпусних деталей, що скріплюються різноманітними гвинтами. Щоб розібрати ноутбук Sony, знадобляться не тільки навички, але і необхідні інструменти.

- ноутбуки Sony укомплектовані лаковими пружними шлейфами, які можуть витримати велику кількість вигинів, але при необережному поводженні (таке як некомпетентне розбирання ноутбука) шлейфи порвуться без можливості відновлення.

- високий рівень виконання вентиляторів систем охолодження не замінить регулярного чищення ноутбука від пилу. Ноутбуки Sony також засмічуються, як і пристрої інших брендів. Якщо ви не будете робити раз у рік профілактичну чистку, вентилятори вийдуть з ладу, що призведе до поломки відеочіпів і мікросхем північних мостів.

поломка роз'ємів живлення в ноутбуках Sony як правило вимагає повного розбирання корпусу, адже вони майже завжди виготовляються у вигляді закріпленого в корпусі окремого елемента, приєднаного до матплати коннектором.

Щоб зробити ремонт дорогих ноутбуків Sony, трудяться висококомпетентні фахівці сервісного центру «Технарі».

Сильні сторони «Технарів»

- ми відповідаємо за ремонт найдорожчої техніки, що надійшла в наш сервісний центр. Гарантія на послуги поширюється на 6 місяців!

- наші клієнти розплачуються зручними способами – не тільки готівкою, але й карткою (кожний сервісний центр обладнаний банківським терміналом).

- в Україні розташовуються більше 10 сервісних центрів «Технарі». Один з них знаходиться в самісінькому центрі Одеси.

Приносьте техніку в наш сервісний центр, і після безкоштовної діагностики отримайте справний ноутбук Соні!

Вас також може зацікавити