Ремонт планшетів Samsung в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту планшетів Samsung в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 200 грн.
Виконуємо ремонт планшетів Samsung будь-якої складності, пропонуємо безвідсоткову розстрочку на ремонт

Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту планшета Samsung складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.

Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт планшета Samsung, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт планшетів Samsung в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт планшетів Samsung в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт планшетів Samsung в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт планшетів Samsung в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт планшетів Samsung в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт планшетів Samsung в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт планшетів Samsung в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Сучасне суспільство давно оцінило, і вже стигло прикипіти душею до планшетів – міні-копіям ноутбуків, котрі, на відміну від останніх, радують користувачів компактністю, зручністю і можливістю користуватися ними всюди. Планшетний комп'ютер Samsung, котрий обирає більшість покупців, надає можливість працювати, розважатись та спілкуватись коли завгодно. Але тільки до першої поломки. Ремонт планшетів Samsung в такому випадку повертає все на свої місця і дарує власнику планшета ще багато годин радості.

Ремонт планшетів Samsung недорого і з гарантією

В Україні існує найбільша мережа сервісних центрів з ремонту планшетів Samsung, де здійснюються справжні дива. Вона називається «Технарі». Один с сервісних центрів знаходиться в самісінькому центрі Одеси. Туди ви можете впевнено принести свій планшет, котрому необхідна допомога. Майстри, котрі займаються своєю справою далеко не один рік, докладуть до ремонту планшетів Samsung максимально уваги, терпіння й кропотливості.

В «Технарях» – найкращий ремонт планшетів Samsung в Одесі.

Про те, чому варто довірити ремонт планшетів Samsung саме нам, говорять такі фактори:

  • в «Технарях» нараховується більше 10 сервисів з ремонту планшетів Samsung (galaxy, galaxy tab, Samsung note). Найбільша в Україні мережа дуже дорожить своєю репутацією і кожною наданою послугою підтверджує своє звання найкращого сервісного центру, в котрому здюйснюється негарантійний ремонт планшетів Samsung.
  • ми даємо гарантію на ремонт планшетів Samsung на 6 месяців. Якщо за цей час станеться поломка, ми виправимо її абсолютно безкоштовно. Єдина умова – це ваше додержання рекомендацій з експлуатації.
  • у нас можна розрахуватися будь-яким зручним способом. Платіть готівкою, картою або банківским переводом! Скористайтеся послугою «Оплата частинами» і платіть в розстрочку напротязі декількох місяців!
  • в «Технарях»  найкращий сервіс! Кожний ремонт планшетів Samsung починається з повної безкоштовної діагностики, продовжується якісним полагодженням пристрою на професійному обладнанні, і закінчується консультацією по експлуатації. Кожний ремонт вашого планшета Samsung буде супроводжувати ваш персональний консультант, до котрого можна звернутися з будь-яких питань.

Перевірте ці слова на практиці, адже краще 1 раз відремонтувати, ніж півроку згадувати часи, коли планшет був справний!

Вас також може зацікавити