Ремонт телефонів Samsung в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту смартфонів Samsung в УкраїніЗручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень.

Вартість ремонту від 90 грн.
Виконуємо ремонт смартфонів Samsung будь-якої складності, пропонуємо знижки до 50%

Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту смартфону Samsung від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень

Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт смартфона Samsung, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонтувідгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт телефонів Samsung в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт телефонів Samsung в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт телефонів Samsung в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт телефонів Samsung в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт телефонів Samsung в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт телефонів Samsung в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт телефонів Samsung в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки

Смартфони Samsung Galaxy з відомого на весь світ сімейства Samsung Galaxy вибирає кожен п'ятий власник техніки. Вони б користувалися пристроєм довгі роки... Проте, часто радість від володіння зручним, гарним і якісним телефоном порушують його поломки. Ремонт телефонів Samsung Galaxy здійснюють у сервісному центрі «Технарі». У Києві таких відділень понад 10!

Ремонт телефонів Samsung Galaxy в «Технарях»

У будь-якому з більш ніж 10 сервісних центрів, де відбувається ремонт телефонів Samsung Galaxy, чекають несправну техніку, щоб її власнику заощадити кошти на придбання нової. Наші висококваліфіковані майстри з цікавістю і натхненням роблять ремонт Samsung Galaxy s3 і Samsung Galaxy s4 note. З-під їх верстатів виходять справними Samsung Galaxy ace, Galaxy s5. Вони роблять, хоча і трохи рідше, ремонт Samsung Galaxy s2. До будь-якої роботи ми підходимо максимально детально. Це дозволило нашим сервісним центрам по ремонту Samsung Galaxy здійснювати найякісніший в Києві негарантійний ремонт смартфонів Samsung Galaxy.

Чому у нас найкращий ремонт телефонів Samsung Galaxy

Такої великої мережі сервісних центрів з ремонту телефонів Samsung Galaxy немає в Києві. У нас працюють більше 10 сервісних центрів.

Такого великого гарантійного терміну вам не дасть ніхто в Києві. На ремонт смартфонів Samsung Galaxy діє гарантія 6 місяців. Гарантійний термін на справність деталей, що беруть участь у ремонті, забезпечує їх виробник. Він складає не менше 1 року.

Такої послуги, як «Оплата частинами» за ремонт телефону Samsung Galaxy, ви не знайдете більше ніде. Ремонтуючи техніку у нас, ви можете розраховуватися за послуги поступово, протягом декількох місяців. Це дуже зручно, якщо немає необхідної вільної суми.

Ми пропонуємо розплатитися за ремонт багатьма способами – починаючи від готівкового, і закінчуючи переказом на банківський рахунок. Ну, і, звичайно ж, карткою! Банківські термінали знаходяться в кожній нашій майстерні з ремонту телефонів Samsung Galaxy.

Висока якість послуг. Будь-який ремонт Samsung Galaxy починається з глибокої і безкоштовної діагностики.Господаря техніки супроводжує прикріплений до нього персональний менеджер, який інформує про стадії ремонту. Після ремонту телефону Samsung Galaxy ми обов'язково даємо детальну консультацію щодо правильного користування технікою.

Приходьте до нас і відчуйте на собі, що таке ідеальний ремонт!

Вас також може зацікавити