Ремонт ноутбуків Samsung в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз


Більш ніж 10 сервісних центрів в Україні.
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту ноутбуків в Україні. Зручний розклад. 

Вартість ремонту від 450 грн.
Виконуємо ремонт ноутбуків Samsung будь-якої складності
Термін ремонту від 45 хвилин.
Час ремонту ноутбука Samsung складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень.

Гарантія 6 місяців.
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт ноутбуків Samsung, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовно або повернемо вам 100% вартості ремонту.відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт ноутбуків Samsung в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт ноутбуків Samsung в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт ноутбуків Samsung в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт ноутбуків Samsung в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт ноутбуків Samsung в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт ноутбуків Samsung в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт ноутбуків Samsung в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Сьогодні ніхто не сумнівається в якості техніки корейської компанії Samsung – в ній ви не знайдете слабких ланок. Дотримуючись правил експлуатації, власники ноутбуків Samsung впевнені у завтрашньому дні. Він не принесе засмучення у вигляді того, що:

  • ноутбук не включається;
  • відсутнє зображення;
  • не працюють USB-порти ноутбука Samsung;
  • ноутбук вимикається під час роботи;
  • зображення на дисплеї тьмяне, на екрані артефакти (смуги, точки).

93% поломок ноутбуків Samsung відбувається через неохайність і неуважність користувача.

Запам'ятайте помилки, які приводять власників ноутбука в сервісний центр «Технарі»:

- вони не робили регулярну чистку ноутбуків. Підсумок – утворення товстого шару пилу, що є найчастішою причиною поломки ноутбука. Пил осідає на отворах вентилятора на кулері, блокує систему охолодження і ініціює перегрів ноутбука.

- вони п'ють каву (іншу рідину) в загрозливій близькості від ноутбука, знаючи, що той не переносить вологи, навіть незважаючи на вологозахищену клавіатуру (стосується тільки деяких моделей пристроїв). Пам'ятайте, що волога легко може потрапити всередину ноутбука через вентиляцію. Залитий рідиною ноутбук займає друге місце в рейтингу поломок пристроїв.

- вони використовують не рідний адаптер, не перевіривши його на відповідність до вимог з експлуатації. В результаті в сервісний центр «Технарі» в Одесі надходять ноутбуки з несправним блоком живлення. До речі, нерідко причина поломки криється у пошкодженні проводу підключення блоку до пристрою.

- вони втрачають плин часу. Разом з тим, блок живлення ноутбука має свій термін придатності і перестає працювати після певної кількості циклів зарядки. Продовжити його молодість, знову ж таки, можна дбайливим ставленням. Пам'ятайте, що ваша техніка – це єдиний організм, в якому все взаємопов'язане. Якщо одне з комплектуючих спіткала поломка, не затягуйте з його ремонтом. Приміром, несправна система охолодження ноутбука нерідко призводить до поломки материнської плати, а її ремонт - це вже зовсім інша вартість.

- вони забувають про профілактику ноутбука. Сервісний центр «Технарі» проводить безкоштовну діагностику і в ході профілактики попередить проблеми, які можуть стати причиною ремонту (він в 3-4 рази дорожче профілактики!).

Запишіть, чому «Технарі» найнадійніші в Одесі:

- в жодній українській мережі немає більше 10 діючих сервісних центрів, а у нас є!

- мало, у кого в Одесі є свій інженерський відділ, а у нас - є;

- у штаті працюють сертифіковані фахівці;

- «Технарі» працюють тільки на професійному обладнанні;

- на ремонт ноутбуків Samsung ми даємо гарантію на 6 місяців.

Приносьте свій ноутбук Samsung в сервісний центр «Технарі», і отримайте через 1-5 днів справну техніку, яка працює ще краще, ніж до поломки!

Вас також може зацікавити