Ремонт телевізорів Philips в Одесі

Отримайте детальну
консультацію
просто зараз
Більш ніж 15 сервісних центрів в Україні
Найбільша мережа сервісних центрів з ремонту  телевізорів в Україні. Зручний розклад. Працюємо без перерви, 6 днів на тиждень
Вартість ремонту від 420 грн.
Виконуємо ремонт телевізора Philips будь-якої складності, пропонуємо розстрочку на ремонт
Термін ремонту від 45 хвилин
Час ремонту телевізора Philips складає від 45 хвилин до 5 днів у 90% звернень
Гарантія 6 місяців
Надаємо гарантію 6 місяців на ремонт телевізорів Philips, виправимо повторну поломку абсолютно безкоштовноабо повернемо вам 100% вартості ремонту
відгуки клієнтів Всі відгуки
7 отзыв Загальний рейтинг:
(7 )
7 відгуків 7 4.3
Уронив свій фотоапарат nikon d3100. Перестала працювати резккость та фокусіровка. Здав у СЦ"Технарі" та у телефонному режиму з,'ясували причину поломки. Після діагностики мені повідомили,я дав згоду. Через 4 дні мені подзвонили,що все зроблено. Провірив,все робить як новий!!!! Так що всім пропоную звертатися у СЦ"Технарі"!!!!
Ремонт телевізорів Philips в Одесі
5
1  2  3  4  5
Хочу подякувати працівникам сервісного центру на Нижньому Валу. Здав на профілактику комп'ютер - грівся, шумів, зависав. Якісно (комп'ютер наче літає, хоча він у поважному віці). Оперативно. Оплата безготівкою після виконання робіт. Відповіли на всі додаткові питання. Так тримати!
Ремонт телевізорів Philips в Одесі
5
1  2  3  4  5
Дякую Подільському СЦ "Технарі" за завжди грунтовні та корисні пояснення до роботи електроніки. Вже був в ремонті і ноут - все почистили - "бігає" як новенький, і на планшет Престіжіо - якісно встановили новий тач. Дякую за добросовісну роботу.
Ремонт телевізорів Philips в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна всій команді Технарів і особисто Олександру Шишко з відділення на Оболоні за вчасний та кваліфицирований ремонт моїх ноута та фотокамери. Буду звертатися ще та пораджу всім.
Ремонт телевізорів Philips в Одесі
4
1  2  3  4  5
Ремонтували Айфон 5, з чим справились на ура (перед ними носив в інший сервіс, де не могли поставити діагноз телефону і зробили тільки гірше). Задоволений оперативністю і якістю роботи а також онлайн консультуванням. Після ремонту виявив один дрібничний недолік але поїхав до них і зробили все за 2 години (виправили все, звичайно, на гарантійних умовах). Ціни демократичні, раджу даний сервіс своїм друзям, і жаль що сам раніше про них не знав. Дякую.
Ремонт телевізорів Philips в Одесі
4
1  2  3  4  5
Дуже вдячна співробітнику компанії п.Ірині Аксеновій, що працює за адресою Голосіївський пр. 70. Від неї завжди отримуєш технічну допомогу на високому професійному рівні і в короткий час, правильну оцінку рівня проблеми, варіанти рішення проблеми і вибір оптимальнішого, або просто консультацію.
Ремонт телевізорів Philips в Одесі
4
1  2  3  4  5
Обслуговувався на Голосіївській. Близько від дому та зручне місце розташування відділення (біля метро). Висококваліфіковане, швидке та якісне обслуговування. Задоволений роботою та професіоналізмом персоналу.
Ремонт телевізорів Philips в Одесі
4
1  2  3  4  5
Показати ще відгуки


Початок першої глави історії Philips датується 1891 роком, коли батько і син за прізвищем Філіпс заснували невелику компанію Philips & Co. Сталося це в нідерландському місті Ейндховен. Перший телевізор Philips був створений в лабораторії Philips NatLab в 1925 році. Прилад відтворював телевізійні сигнали, і через 3 року підприємство представило перший телевізор, який показував картинку з 48 ліній. У 1946 році Philips починає телемовлення із свого рідного містечка Ейндховен. У 2011 році, не витримавши конкуренції з азійськими компаніями, Philips відмовляється від виробництва телевізорів. «Технарі», найбільша київська мережа по ремонту телевізорів, досі отримує несправні телевізори Philips, ремонт яких повертає техніці життя і безперебійність роботи.

Ремонт яких телевізорів Philips роблять в «Технарях»?

Наші інженери роблять ремонт телевізорів Philips наступних видів – LCD, LED, TFT. До кожного ремонту телевізорів Philips ми підходимо максимально відповідально і уважно.

Чому центри по ремонту телевізорів «Технарі» є лідером в даній галузі

Не обіцяючи неможливого, ми повідомляємо про вже реалізовані нами плани і досягнуті висоти.

  • у мережі сервісних центрів «Технарі» числиться понад 10 відділень, які розташовуються в різних куточках України. Приносьте телевізор Philips в один з них в центрі Одеси.
  • наші майстри, без зайвої скромності, вважають себе професіоналами. Вони не називають нереальних строків, але працюють дуже старанно. Кожний їх рух відточився за багаторічний досвід роботи. Вони виробляють ремонт телевізорів Philips тільки на спеціалізованому обладнанні!
  • перераховані вище фактори стали причиною того, що ми можемо дозволити дати клієнтам найбільший гарантійний термін!Наша гарантія на ремонт телевізорів Philips поширюється на 6 місяців. Якщо за цей час відбудеться поломка пристрою, ми знову зробимо ремонт телевізорів Philips безкоштовно.
  • ми цінуємо наших клієнтів і хочемо радувати їх не тільки високою якістю послуг, але і хорошими цінами. Зробіть ремонт телевізорів Philips недорого!

Досить думати – приносьте нарешті свій телек в наш центр по ремонту телевізорів!

Вас також може зацікавити